Jasełka w Polskiej Sobotniej Szkole St Mary’s

Marta Jabłońska | 07.12.2016 | Festiwale


Polska Sobotnia Szkoła St Mary’s College w Hull serdecznie zaprasza wszystkich chętnych, zarówno rodziny dzieci uczących się w Szkole, jak i wszystkich Gości, na Jasełka, które w tym roku będą wystawione w dniu 10 grudnia o godz. 12.00.

Tegoroczne Jasełka to nie lada gratka, ponieważ biorą w nich udział dzieci należące do kółka teatralnego działającego przy Polskiej Szkole. To debiut młodych artystów, wśród których będzie można spotkać typowe jasełkowe postaci, a oprócz nich: Dziewczynkę z zapałkami, Czerwonego Kapturka, Pinokia, Jasia i Małgosię, Calineczkę czy Sierotkę Marysię. Debiutanci od kilku tygodni intensywnie ćwiczą swoje role i walczą z tremą, by jak najlepiej wypaść przed licznie zgromadzoną widownią.

Jak i w poprzednich latach, tak i w tym roku, Jasełkom towarzyszyć będzie kiermasz świąteczny! To okazja do spróbowania czegoś słodkiego i nabycia tradycyjnych, bożonarodzeniowych dekoracji, kartek i innych przedmiotów.

Jasełka w Polskiej Sobotniej Szkole St Mary’s odbędą się już w najbliższą sobotę, 10 grudnia, o godz. 12.00. Miejsce: The Storey Centre, Cranbrook Avenue, HU6 7TN.

 

ilość wszystkich wyświetleń: 1372, dzisiaj: 1

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń