Jasełka i kolędowanie w Hull Community Church

Arkadiusz Lorenc | 12.12.2018 | Religijne, Dla Dzieci


Rozpocznij świętowanie Bożego Narodzenia już dzień wcześniej i weź udział w niedzielnej Mszy Świętej połączonej z jasełkami i kolędowaniem.

Po porannej Mszy Świętej, która rozpocznie się o godzinie 9:30, odbędą się uroczystości związane ze zbliżającym się końcem okresu oczekiwania na nadejście Świąt Bożego Narodzenia. Wspólnota Kościoła zaprasza wszystkich do wspólnego kolędowania i do wzięcia udziału w Jasełkach na żywo – w zorganizowanej szopce pojawią się nawet prawdziwe owce i osiołki, które będzie można pogłaskać po zakończeniu występu.

Organizatorzy zapraszają rodziny z dziećmi, które będą mogły włączyć się w występ pokazujący historię narodzin dzieciątka Jezus. Na miejscu będzie można pożyczyć kostiumy i rekwizyty, które pomogą w zbudowania realizmu, a osoby chętna mogą również przygotować swoje własne przebrania w domu. Uroczystości nie są przewidziane jedynie dla dzieci – każda osoba będzie mile widziana i będzie mogła włączyć się we wspólne świętowanie.

Po występie w kościele zostaną podane drobne przekąski, słodycze i ciasta, a wszyscy uczestnicy spotkania będą mieli ostatnią szansę na spacer po klimatycznej zimowej krainie.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie darmowy i nie ma konieczności pokazywania na miejscu biletu – organizatorzy proszą jednak o rezerwację miejsca, żeby w ten sposób mogli wiedzieć, ile krzeseł i przekąsek przygotować. Rezerwacji można dokonać za pośrednictwem strony internetowej (TUTAJ).

ilość wszystkich wyświetleń: 262, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń