Inspirujący przedsiębiorcy – kobiety w biznesie

Arkadiusz Lorenc | 05.03.2018 | Biznes


Z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Kobiet organizacja The Enterprise Centre, działająca w ramach Uniwersytetu w Hull, połączyła swoje siły z Bussiness and IP Centre oraz Sparkfud, aby razem zorganizować spotkanie dla osób, których interesuje branża biznesowa.

Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych, nie ma ograniczeń wiekowych, a udział w nim jest całkowicie bezpłatny. Jego celem jest nawiązanie nowych znajomości biznesowych, wspólne świętowanie różnorodności w świecie biznesu, która świadczy o postępie, a także czerpanie wiedzy z sukcesów, jakie odniosło wiele osób w tej branży i jakie każdy z nas może odnieść.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00 małym poczęstunkiem, złożonym z przekąsek oraz napojów. Do godziny 18:30 przeznaczono czas na poznanie innych osób i nawiązanie nowych kontaktów, które mogą umożliwić nawiązanie współpracy w przyszłości. Następnie lokalny przedsiębiorca wygłosi krótkie, inspirujące przemówienie na temat własnej działalności.

Najważniejsza część spotkania rozpocznie się o godzinie 19:00. The Enterprise Centre nawiąże połączenie z British Library Business and IP Centre w Londynie, które pozwoli na wyświetlenie panelu dyskusyjnego kobiet, które odniosły ogromny sukces w branży biznesowej. Kobiety będą opowiadały o tym, jak udało im się pokonać przeszkody na drodze do celu i co było kluczem do powodzenia ich karier. Wydarzenie będzie stanowiło okazję do nauki od odnoszących sukcesy przedsiębiorców, poznania nowych strategii biznesowych i dowiedzenia się, jak prawidłowo ułożyć plan na przyszłość.

Hilary Devey CBE to bizneswoman i przedsiębiorca, która wzięła udział w jednej z edycji programu BBC Dragon’s Den jako osoba wspomagająca nowych przedsiębiorców. Jest CEO Pall-Ex Group, jednej z największych firm związanych z przewozem i dystrybucją towaru. W 2009 roku jako pierwsza kobieta w historii wygrała prestiżową nagrodę Sir Roberta Lawrence’a za jej wkład w rozwój logistyki i transportu.

Dessi Bell to współzałożycielka zdobywającej liczne nagrody marki odzieżowej Zaggora. Stworzyła własne linie odzieżowe Hotpants i Hotwear, które cieszą się dużą popularnością. Jej firma działa na terenie 143 państw i zdobyła ponad milion klientów, którzy zgodnie polecają markę Zaggora.

Foluke Akinlose MBE to założycielka czasopisma Precious. Z jej inicjatywy powstała nagroda, która wyróżnia osiągnięcia kobiet o różnym kolorze skóry, działających na terenie Wielkiej Brytanii.

Udział w spotkaniu jest darmowy, jednak konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsca przez stronę internetową i okazanie biletu w formie papierowej lub elektronicznej w dniu wydarzenia. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego organizatorzy proszą o informacje w razie rezygnacji.

Na czas trwania wydarzenia organizatorzy zapewniają darmowy parking (mapę kampusu można znaleźć TUTAJ).

Więcej informacji na temat spotkania można uzyskać od koordynatorki Lindsey Nicklin pod adresem email: l.nicklin@hull.ac.uk.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń