Impreza z okazji Halloween dla niepełnosprawnych dzieci i opiekunów

Arkadiusz Lorenc | 04.10.2018 | Dla Dzieci, Zabawy


Jeśli chcesz świętować Halloween, specjalna impreza kostiumowa to coś, czego nie możesz przegapić! W tym roku w obchody święta włącza się fundacja charytatywna Special Stars Foundation, która od 2012 roku działa na terenie Hull i okolic i zajmuje się pracą z dziećmi z niepełnosprawnością oraz z ich rodzinami.

Przyjdź do Victoria Dock Village Hall ze swoim dzieckiem i razem odkryjcie urok imprezy kostiumowej z okazji Halloween! Już w niedzielę 28 października w godzinach 15:00 – 17:00 odbędzie się wyjątkowa impreza, na którą zaproszone są wszystkie niepełnosprawne dzieci, młode osoby, rodzice oraz opiekunowie prawni. Specjalnie na tę okazję uczestnicy mogą założyć wymyślne kostiumy i na jedno popołudnie stać się swoimi ulubionymi postaciami z bajek, gier lub opowiadań. Organizatorzy przewidują konkurs z nagrodami za najlepsze przebranie w kategorii chłopców, dziewcząt i opiekunów.

Dodatkowymi atrakcjami będą bufet z pysznymi przekąskami i napojami, zabawa taneczna i liczne gry i zabawy dla dzieci.

Koszt udziału w wydarzeniu to £3.50 za dziecko (opiekunowie mają wstęp wolny).

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsca w obiekcie, konieczna będzie wcześniejsza rezerwacja miejsca pod adresem email: bookings@heyspecialstars.co.uk lub pod numerem telefonu: 01482 227657.

Więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępnych na stronie imprezy na Facebooku oraz na stronie organizatorów na Facebooku.

ilość wszystkich wyświetleń: 286, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń