Impreza Summer Party @ The Park

Arkadiusz Lorenc | 03.06.2019 | Koncerty, Dla Dzieci, Zabawy


Jeśli zastanawiasz się, jak aktywnie spędzić sobotnie popołudnie, impreza Summer Party @ The Park to coś właśnie dla ciebie! 8 czerwca w parku Brantingham będzie można posłuchać wspaniałych koncertów na żywo i miło spędzić czas z całą rodziną na świeżym powietrzu.

Impreza rozpocznie się o godzinie 16:00, natomiast pierwszy koncert zacznie się o godzinie 17:00. W repertuarze przewidziano wielu utalentowanych artystów – na scenie pojawią się między innymi Emma King, Liquid Brick oraz Lightspeed Lover.

Organizatorzy zadbają o odpowiednią atmosferę i wiele rozrywek dla dzieci i dorosłych. Podczas imprezy będzie można spróbować pyszne jedzenie i typowo grillowe potrawy, pizzę oraz pieczoną wieprzowinę. Na zewnątrz znajdą się również bary, oferujące napoje alkoholowe, między innymi gin i prosecco.

Dzieci będą mogły wziąć udział w licznych grach i zabawach, a także posłuchać koncertów muzycznych pod opieką rodziców.

Ośrodek zapewnia darmowe miejsca parkingowe dla gości.

Cena biletów w przedsprzedaży to £6 za osobę (4 bilety w cenie £20) oraz £8 za osobę (4 bilety w cenie £30) w dniu imprezy. Dzieci poniżej 14 roku życia – wstęp wolny, jednak muszą znajdować się pod opieką osoby dorosłej.

Więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępnych pod numerem telefonu:   01482 667342, pod adresem e-mail:emma@brantinghampark.com oraz na stronie wydarzenia na Facebooku.

ilość wszystkich wyświetleń: 440, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń