Hull Truck Theatre – Wieczór country w Nashville

Arkadiusz Lorenc | 20.05.2018 | Koncerty


Hull Truck Theatre przedstawia najnowszy hit – A COUNTRY NIGHT IN NASHVILLE, czyli prawdziwe doświadczenie muzyki country wprost z jej stolicy, tętniącego życiem baru Honky Tonk w centrum Nahsville. Koncert będzie wspaniałą okazją do zabawy i relaksu dla osób lubiących przyjemne brzmienie tego stylu muzycznego.

Przygotuj się na prawdziwą muzyczną podróż przez dziesiątki lat historii country i usłyszenie zarówno największych ponadczasowych przebojów, jak i najnowszych utworów z tego gatunku. Podczas koncertu muzycy będą starali się jak najlepiej oddać niepowtarzalną atmosferę amerykańskiego baru country w Nashville, gdzie na początku XX wieku wszystko się zaczęło.

Artyści zagrają hity twórców o różnym charakterze – Johhny’ego Casha i Alana Jacksona, Dolly Parton i Diixie Chicks, Willie Nelsona i Little Big Town. Usłyszymy między innymi „Ring Of Fire” „Follow Your Arrow” „It’s Five O’Clock Somewhere” „Need You Now” „9-5” czy „The Gambler” oraz wiele, wiele innych kultowych piosenek.

Wykonawcami tego wieczoru będą niezwykle utalentowani muzycy – Dominic Halpin i zespół Hurricanes, czyli basista Ben ‘Bear’ Wiltshire, perkusista Jono Price oraz Robin Dewhurst, który gra na keyboardzie.

A COUNTRY NIGHT IN NASHVILLE to prawdziwa celebracja muzyki country w jej najlepszym wydaniu i wydarzenie, którego nie możesz przegapić.

Bilety na koncert można kupić online na stronie internetowej Hull Truck Theatre. Ich ceny zaczynają się od £25 za osobę.

Więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępnych pod numerem telefonu: 01483 300306.

ilość wszystkich wyświetleń: 308, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń