HULL SPIRIT – Kultowe miejsca i słynni ludzie. ZAPROSZENIE DO WSPÓLNEGO STWORZENIA WYSTAWY.

Małgorzata Miszczuk | 13.07.2018


Hull Spirit to przedsięwzięcie przygotowane przez mieszkańców Hull, dla mieszkańców Hull o mieszkańcach i miejscach w Hull, którego kulminacyjnym punktem będzie wystawa w Hull Minster w dniach 11-30 września.

Lubisz malować, rysować, majsterkować, szyć, robić na drutach, wyszywać, dekorować, wycinać, przygotowywać własnoręcznie rożnego rodzaju ozdoby? Znasz kogoś kto lubi? Dołącz z dziećmi, rodziną i znajomymi do projektu który już powstaje albo zrealizujcie własny pomysł.

Temat: kultowe miejsca i znani ludzie z Hull
Technika: dowolna
Dostępność: dla każdego
Wymogi: dobre chęci

Jeśli masz pomysł i chcesz go zgłosić do programu wystawy lub potrzebujesz więcej informacji napisz maila na adres wemadethishull@gmail.com
Przyjdź w czasie dni otwartych, spędź miło czas, pomóż w tworzeniu wystawy. Spędź kreatywnie czas z dziećmi, znajomymi, rodziną, a przy tym poznaj nowych ludzi.

Otwarte dla każdego dni (s)twórcze w Hull Minster:
sobota 14 lipca 12:00 – 15:00
sobota 11 sierpnia 12:00 – 15:00

Wszyscy są mile widziani bez względu na wiek i posiadane umiejętności. Jedyny warunek to dobre chęci! Będziemy wycinać, wyklejać, rysować, malować, jednym słowem… tworzyć!
Materiały zapewnia organizator, możesz również przynieść własne. Masz pomysł na osobę lub miejsce, które chciałbyś ptrzedstawić w ramach wystawy? Podziel się nim koniecznie!

Dołącz do grupy na facebooku: Craft Project Hull

Hull Spirit jest częścią We Made This, inicjatywy w ramach której miszkańcy Hull dekorują drzewa z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy.

ilość wszystkich wyświetleń: 883, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń