HULL SPIRIT – Kultowe miejsca i słynni ludzie DZIEŃ (S)TWÓRCZY.

Małgorzata Miszczuk | 13.07.2018


Wpadnij (s)tworzyć coś wspólnie z mieszkańcami Hull. We Made This inicjatywa, która łączy ludzi i sprawia, że nasze miasto staje się piękniesze rusza z realizacją kolejnego pomysłu. Hull Spirit to przedsięwzięcie przygotowywane przez mieszkańców Hull dla mieszkańców Hull o kultowych miejscach i znanych ludziach z Hull. Kulmiacyjnym punktem projektu będzie wystawa w Hull Minster w dniach 11-30 września.
Przyłącz się, zostań (S)TWÓRCĄ tej wyjątkowej wystawy. Przyjdź do Hull Minster z dziećmi, rodziną, znajomymi spędzić czas w sympatycznym gronie i pomórz w stworzeniu tej wyjątkowej wystawy.

Gdzie: Hull Minster, Market Pl, Hull HU1 1RR, UK
Kiedy:  12:00 – 15:00 oraz sobota 11 sierpnia 12:00 – 15:00

Wszyscy są mile widziani bez względu na wiek i posiadane umiejętności. Jedyny warunek to dobre chęci! Będziemy wycinać, wyklejać, rysować, malować, jednym słowem… tworzyć!
Materiały zapewnia organizator, ale jeśli wolisz, możesz również przynieść własne. Masz pomysł na osobę lub miejsce, które chciałbyś przedstawić na wrześniowej wystawie? Podziel się nim koniecznie z organizatorami!

Dołącz do grupy na facebooku: Craft Project Hull
Masz pomysł na projekt lub chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz maila na adres wemadethishull@gmail.com

Hull Spirit to rozwinięcie We Made This, inicjatywy w ramach której mieszkańcy Hull dekorują drzewa z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy.

ilość wszystkich wyświetleń: 788, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń