Hull Oktoberfest 2019 na Trinity Market

Arkadiusz Lorenc | 20.09.2019 | Festiwale


W ostatni weekend października Trinity Market zmieni się w bierhalle rodem z Bawarii – a wszystko za sprawą Oktoberfest, który jak co roku pojawi się w mieście. Od wielu lat Oktoberfest przestał być jedynie świętem piwa, a stał się okazją do spędzenia razem dnia dla całej rodziny – w tym roku organizatorzy Oktoberfest w Hull przygotowali mnóstwo rozrywek dla osób w każdym wieku, a w tym muzykę na żywo, zabawy, bawarskie jedzenie i wiele, wiele innych! 

W ciągu dnia większość atrakcji będzie przyjazna dla rodzin z dziećmi, a z kolei wieczorami rozpocznie się prawdziwa uczta dla smakoszy piwa! Ciekawostką będzie możliwość spróbowania tradycyjnych potraw z Bawarii, jak na przykład precle czy brautwurst.

Główną atrakcją pozostanie oczywiście możliwość spróbowania najlepszych piw zarówno od lokalnych browarników, jak i tradycyjnych piw sprowadzonych z kultowych browarów w Monachium oraz z innych miejsc na świecie. Poza tym na miejscu dostępny będzie inny alkohol, między innymi szeroki wybór cydru, wina oraz ginu. 

Hull Oktoberfest odbędzie się w dniach:

SOBOTA, 26 PAŹDZIERNIKA, godz. 12:00 – 21:00

NIEDZIELA, 27 PAŹDZIERNIKA, godz. 12:00 – 18:00

Udział w festiwalu jest bezpłatny, jednak każda osoba, która będzie chciała skorzystać z dodatkowych atrakcji lub spróbować piwa, musi kupić bilet w cenie £5 za osobę. Cena biletu zawiera opłatę za oryginalny kufel, przewodnik po festiwalu oraz jedno piwo.

Bilety można zakupić na miejscu w dniu wydarzenia.

Więcej informacji na temat festiwalu jest dostępnych na stronie internetowej wydarzenia.

ilość wszystkich wyświetleń: 258, dzisiaj: 2

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń