Hull Fair 2018 – tegoroczna wizyta kultowego wesołego miasteczka!

Arkadiusz Lorenc | 27.09.2018 | Dla Dzieci, Festiwale


Hull Fair to jedno z największych wędrownych wesołych miasteczek w całej Europie, a zarazem długowiekowa tradycja miasta Hull. Jak co roku, pojawi się w mieście na tydzień i będzie dostępne dla wszystkich odwiedzających, którzy chcą poczuć trochę adrenaliny i spędzić czas w kultowym miejscu rozrywki.

Hull Fair w niczym nie przypomina małych, lokalnych wesołych miasteczek – składa się z najlepszych i największych atrakcji, oferuje niezapomniane przejażdżki i każdorazowo przyciąga wiele osób z różnych miejsc w Europie. Jego tradycja w Hull sięga kilka wieków wstecz – w 1993 roku wesołe miasteczko świętowało swoją okrągłą, 700-tną wizytę w Hull! Utarło się, że sam burmistrz miasta otwiera oficjalnie atrakcje dla odwiedzających podczas specjalnej, uroczystej inauguracji.

W tym roku Hull Fair zostanie otwarte w piątek 5 października o godz. 17:00 i będzie czynne aż do północy w sobotę 13 października. Z atrakcji będzie można korzystać każdego dnia w godz. 14:00 – 23:00, z wyłączeniem niedzieli, kiedy wesołe miasteczko będzie nieczynne.

Tegoroczne Hull Fair będzie oferowało ponad 300 różnych atrakcji, w tym po raz pierwszy w historii przejażdżkę XXL, czyli konstrukcję wahadła o kształcie frisbee wysoką na 40m – tylko dla prawdziwych poszukiwaczy wrażeń!

Dla osób wolących spędzać czas na spokojnie również znajdzie się rozrywka – ponad 100 stoisk z grami takimi jak bingo, hook-a-duck czy rzutki. Dla dzieci przewidziano 80 łagodniejszych atrakcji – trampoliny, dmuchane zamki, spiralne zjeżdżalnie oraz przejażdżki mini Miami i mini Jumping Jack, a także tradycyjne atrakcje, którymi będą mogły cieszyć się razem z rodzicami – samochodziki i nieco wyższe przejażdżki, z których będzie można podziwiać teren całego wesołego miasteczka.

Przez cały pobyt Hull Fair w mieście na Walton Street będą obecne stoiska oferujące jedzenie i picie, roztaczające smakowite zapachy i cieszące oko tradycyjne przekąski z wesołych miasteczek z różnych miejsc Europy. Będzie można dostać hot dogi, hamburgery, watę cukrową, jabłka w toffee, granaty, a nawet pieczeń ze świni! Pojawi się również wiele nowych smaków – ser Raclette Swiss, wrapy z Yorkshire Pudding, grillowany ser halloumi i peklowane wędliny.

Wstęp wolny, nie wymaga zakupu biletów. Ceny za każdą przejażdżkę zaczynają się od £2.

Organizatorzy zapraszają do dzielenia się swoimi wrażeniami na twitterze pod ha sztagiem #HullFair.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie internetowej wydarzenia.

ilość wszystkich wyświetleń: 2678, dzisiaj: 1

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń