Hull City of Culture 2017. I wystrzelą fajerwerki!!!

Marta Jabłońska | 28.12.2016 | Koncerty


Dobiega końca rok 2016, a to oznacza, że nasze miasto czekają dziesiątki, jeśli nie setki, arcyciekawych imprez związanych z objęciem przez Hull tytułu Brytyjskiego Miasta Kultury 2017. Pierwsza z imprez – In With A Bang – odbędzie się już w Nowy Rok. O kolejnych interesujących wydarzeniach będziemy na bieżąco informować na łamach hull.pl.

Już 1 stycznia, dokładnie o godzinie 20.17 (!) wystartuje z wielką pompą pierwsza impreza zorganizowana w ramach Hull City of Culture. To potężny pokaz sztucznych ogni, który rozświetli niebo nie tylko nad Hull. Pokaz odbędzie się w przepięknej scenerii – bezpośrednio nad rzeką Humber. Organizatorzy zadbali również o specjalnie dobraną muzykę – zaproszeni zostali muzycy związani z naszym miastem i tworzący w nim.

Na imprezę należy przyjść z biletami, które w liczbie 25 tys. można było nabyć jesienią. Bramki zostaną otwarte o godz. 18.00. Sam pokaz potrwa kilkanaście minut, jednak zarówno przed nim, jak i po, będą miały miejsce dodatkowe imprezy, na które organizatorzy serdecznie zapraszają.

Ze względu na ogromny rozmiar imprezy, w centrum miasta zostaną zamknięte niektóre ulice. Więcej szczegółów na stronie hull.2017.co.uk.

Zmianie ulegną również kursy niektórych autobusów, pojawią się też specjalne linie dowożące gości na miejsce imprezy. Rozkład linii specjalnych dostępny tutaj i tutaj.

ilość wszystkich wyświetleń: 2857, dzisiaj: 1

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń