Hipnotyczne show komediowe Paula Hazella

Arkadiusz Lorenc | 18.05.2018


Fantastyczny komik-hipnotyzer Paul Hazell odwiedzi Trinity Hotel, żeby wystąpić na scenie ze swoimi genialnymi pokazami. Wieczór będzie okazją do spędzenia czasu w świetnej atmosferze, z mnóstwem żartów, korzystając z dostępnego bufetu i bawiąc się w rytmie muzyki disco.

Paul Hazell to artysta, który jest znany na arenie międzynarodowej. Jest zarówno komikiem, jak i hipnotyzerem, który na scenie wykorzystuje wszystkie swoje talenty i umiejętności, żeby zapewnić publiczności zabawę na najwyższym poziomie. Jeśli szukasz sposobu na przyjemne spędzenie czasu, jego występ 15 czerwca to coś właśnie dla ciebie. Każdy pokaz komika-hipnotyzera wprawia publiczność osłupienie, a przy tym potrafi rozbawić do łez!

Podczas swoich pokazów Paul Hazell często współpracuje z ochotnikami z widowni, którzy za sprawą hipnozy zostają przez niego wysłani do świata, gdzie wszystko jest możliwe, a jedynym ograniczeniem jest ich własna wyobraźnia. Dzięki temu każdy ma możliwość nie tyko obserwować to, co dzieje się na scenie, ale też osobiście brać w tym udział.

Wszyscy goście wieczoru będą mogli korzystać za darmo z hotelowego bufetu z przekąskami i napojami. Przewidziano również zabawę taneczną przy muzyce disco.

Wydarzenie zaczyna się o godzinie 19:00 i będzie trwało aż do północy.

Za dodatkową opłatą, hotel zapewnia również nocleg dla wszystkich zainteresowanych. Specjalna oferta tego wieczoru to £89 za dwa bilety i pokój dwuosobowy na jedną noc. Cena regularnego biletu na występ Paula Hazella to £15 za osobę.

Bilety można zakupić online TUTAJ.

Więcej informacji na temat występu jest dostępnych na stronie internetowej wydarzenia, pod adresem email: events@trinityhull.co.uk oraz  pod numerem telefonu: 01482 222600.

ilość wszystkich wyświetleń: 260, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń