Hedfest18 – wyjątkowy festiwal w Hedon

Arkadiusz Lorenc | 23.06.2018 | Dla Dzieci, Festiwale


The Hedon Festival to wyjątkowe wydarzenie, które odbywa się cyklicznie w Hedon. Festiwal pełen muzyki i rozrywek dla osób w każdym wieku, który zwieńczony jest niezwykłą paradą ulicami miasta. Organizatorami spotkania są władze miasta Hedon.

Udział w festiwalu jest darmowy, jednak dokładny program wszystkich wydarzeń zaplanowanych na ten dzień kosztuje £2. Można go dostać w wielu różnych sklepach i przedsiębiorstwach zarówno w Hedon, jak i w Hull. Akcje promocyjne związane z jego sprzedażą są całkiem nietypowe – w centrum Hull był reklamowany przez grupę teatralną, która wyłoniła się z mgły w kostiumach postaci z Władcy Pierścieni, a w Hedon można go było nabyć od pięknej Belle z dobrze znanej bajki Piękna i Bestia. Lokalni artyści chcą w ten sposób zachęcić jak najwięcej osób do wzięcia udziału w święcie Hedon i pokazać, jak duży potencjał kryje się w tym mieście.

Wydarzenia związane z obchodami The Hedon Festival będą się odbywały w licznych barach, restauracjach oraz lokalach należących do miejscowej społeczności. Przedsiębiorcy współpracowali z władzami miasta i nieformalnymi grupami, dzięki czemu razem udało im się stworzyć wyjątkowy program festiwalu pełen pokazów utalentowanych grup teatralnych, zespołów oraz poetów. Zaplanowano ponad 40 koncertów muzycznych, które zostaną wykonane przez artystów z różnych stylów i gatunków, a także około 20 występów poetów. Organizatorzy zadbali o to, żeby w tym dniu każdy mógł odnaleźć coś interesującego dla siebie. Nie zapomnieli również o najmłodszych uczestnikach festiwalu i przygotowali wiele aktywności i rozrywek dla dzieci.

O godzinie 13:30 wyruszy karnawałowa parada, której wprost nie można przegapić! Pochód zacznie się gromadzić już o godzinie 12:30 na Ivy Lane, Market Hill i rozpocznie się po godzinnych przygotowaniach. Parada będzie pełna światła, kolorów, muzyki i pokazów lokalnych grup.

Zbierz swoją rodzinę i bliskich i dołącz do wspólnego świętowania festiwalu w mieście Hedon! W tym dniu można tam dotrzeć z Hull nie tylko samochodem, ale również za pomocą transportu publicznego (szczegółowe wskazówki dojazdu znajdują się na stronie internetowej The Hedon Festival).

Więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępnych na stronie organizatorów na Facebooku, pod adresem email: hedfest@gmx.com oraz pod numerem telefonu: 01482-898428.

ilość wszystkich wyświetleń: 740, dzisiaj: 1

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń