Good People

Arkadiusz Lorenc | 25.02.2018


Dyrektor artystyczny East Riding Theatre, Adrian Rawlins, reżyseruje sztukę teatralną napisaną przez cenionego dramaturga Davida Lindsay-Abaire. Jest to przedstawienie, które cieszy się dużym powodzeniem zarówno wśród publiczności, jak i krytyków i które zostało wyróżnione licznymi nagrodami.

Sztuka skupia się na życiu, problemach codziennych i nadziejach mieszkańców USA, którzy nie posiadają prawie niczego. Margie Walsh to samotna matka pochodząca z południowego Bostonu. Jej życie nie przypomina bajki, a zapasy szczęścia dawno zostały wyczerpane. Poznajemy ją w momencie, kiedy właśnie została zwolniona z pracy w sklepie z drobiazgami, a właścicielka wynajmowanego mieszkania grozi jej eksmisją. Jej jedyną nadzieją na zatrzymanie mieszkania i wyjście na prostą może być tylko cud, jak wysoka wygrana w Bingo. W tym samym czasie były partner Margie wraca do miasta, więc kobieta chwyta się ostatniej deski ratunku i postanawia sprawdzić, czy mężczyzna pomoże jej wyjść z tarapatów.

Stare rany zostaną otwarte, a skrywane od dawna sekrety ujrzą światło dzienne. Sztuka GOOD PEOPLE to niezwykle zabawny i wciągający dramat, który opowiada o lojalności, nadziei oraz przeznaczeniu.

Czy Margie znajdzie w sobie wystarczająco dużo determinacji i pomysłowości, które pozwolą jej na rozwiązanie wszystkich problemów? A może jej los zależny będzie tylko i wyłącznie od ślepego szczęścia? Zobacz najnowszą sztukę w East Riding Theatre i przekonaj się, kim tak naprawdę są tytułowi dobrzy ludzie.

Ze względu na występujące przekleństwa, sztuka jest przewidziana dla widzów powyżej 14 roku życia.

Bilety na przedstawienie można zarezerwować na stronie East Riding Theatre. Koszt wynosi £14-£18 za osobę (w dniu premiery £14).

Więcej informacji na temat spektaklu można uzyskać pod numerem telefonu 01482 874050, pod adresem email: boxoffice@eastridingtheatre.co.uk lub na stronie teatru na Facebooku.

ilość wszystkich wyświetleń: 449, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń