Fresh Fest 2018 – impreza dla nowych studentów

Arkadiusz Lorenc | 15.09.2018 | Zabawy


Pub Haworth Arms zaprasza wszystkie młode osoby na największą imprezę studencką, która odbędzie się już w niedzielę 16 września! Impreza będzie trwała cały dzień i każdy może dołączyć w dowolnym momencie.

Głównym punktem programu jest trwająca 12 godzin impreza na zewnątrz, podczas której będzie można integrować się z innymi studentami. Na miejscu będą rozstawione stoiska wszystkich najpopularniejszych klubów, barów i restauracji, oferujące najlepsze jedzenie i picie. O dobrą atmosferę zadbają DJ-owie z Hull, którzy będą grali muzykę non-stop. Będzie można posłuchać na żywo między innymi takie sławy muzyki klubowej, jak Ben Rainey, Steve Newsome, Paul Bishoprick, Dupex, Crystal Clear i wielu, wielu innych!

Organizatorzy przygotowali specjalną inicjację dla świeżo upieczonych studentów – sprawdź, czy uda ci się ją przejść! Spotkanie będzie istnym targiem dla pierwszaków, podczas którego będzie można dostać mnóstwo darmowych gadżetów. Dodatkowo przez cały dzień będzie można próbować pysznego jedzenia i picia i brać udział w grach i konkursach, które pomogą w integracji.

Jeśli myślisz o rozpoczęciu nauki w Hull, Fresh Fest to impreza, której wprost nie możesz przegapić! Świętuj rozpoczęcie roku akademickiego w gronie innych studentów i nawiąż wiele nowych znajomości.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny.

Więcej informacji na temat imprezy jest dostępnych na stronie organizatorów na Facebooku.

ilość wszystkich wyświetleń: 525, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń