Freak Scene: Największe hity na Sylwestra

Arkadiusz Lorenc | 16.12.2018 | Koncerty, Dyskoteki, Zabawy


Grupa Freak Scene zaprasza wszystkich muzycznych freaków na wspólne świętowanie nadejścia Nowego Roku w The Polar Bear. Specjalnie na tę okazję na scenie pojawią się wyjątkowi goście, którzy maksymalnie podkręcą atmosferę!

Freak Scene to grupa, która zrzesza społeczność miłośników muzyki alternatywnej, organizująca cyklicznie koncerty i spotkania w klubie The Polar Bear. Wszyscy muzycy, którzy występują na scenie, to utalentowani artyści z Hull i okolic. Podczas imprezy sylwestrowej popularni DJ-owie zagają wszystkie największe przeboje ostatnich dekad, znane i uwielbiane przez fanów dobrej muzyki.

Koncert z okazji Sylwestra to ostatnia okazja, żeby bawić się w The Polar Bear w jego starej aranżacji, ponieważ klub zostanie zmodernizowany i uzyska zupełnie nowe oblicze w 2019 roku.

Dołącz w ten wieczór do społeczności Freak Scene i spędź sylwestra w towarzystwie świetnej muzyki i osób, które są na jej punkcie zakręcone – zarówno artystów, jak i innych klubowiczów. O północy nie zabraknie tradycyjnego odliczania do nadejścia Nowego Roku i innych tradycyjnych sylwestrowych atrakcji.

Impreza będzie trwała od godziny 19:30 do 2:30 – wejdź w Nowy Rok pełen dobrego nastroju i pozytywnej energii!

Wstęp tylko dla osób powyżej 18 roku życia.

Cena biletu to £10 za osobę. Bilety można kupić na stronie internetowej Hull Box Office (TUTAJ).

ilość wszystkich wyświetleń: 280, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń