FOR WHAT IT’S WORTH – zapłać za koncert tyle, ile uważasz

Arkadiusz Lorenc | 05.02.2018 | Koncerty


Rewolucyjny koncert powraca do Hull i odbędzie się już w ten piątek w The New Adelphi Club. W tym wypadku nazwę wydarzenia „For What It’s Worth” należy rozumieć dosłownie – za obejrzenie występów zapłacisz tyle, ile uważasz. Wyznacznikiem ceny będzie jedynie to, czy i jak bardzo spodobają ci się koncerty oraz jak dobrze będziesz się bawił podczas wieczoru.

W czasie spotkania odbędą się aż cztery różne koncerty, każdy z nich w niepowtarzalnym stylu. Wydarzenie będzie okazją do posłuchania na żywo zespołów oraz artystów pochodzących z Hull i okolic, którzy zagrają oryginalną muzykę.

Pierwszymi wykonawcami będą Rivers Johansson & The Deemed Unrighteous, geniusze bluesa, którzy podczas występów dbają o przekazanie emocji na najwyższym poziomie. Ich koncerty uważane są za jedne z dziesięciu najważniejszych występów, które warto zobaczyć będąc w Hull.

Black Kes to zespół grający progressive skiffle, czyli wyjątkową mieszaninę jazzu i muzyki ludowej. Ich koncert przyprawi cię o dreszczyk emocji i zapewni dużo dobrej zabawy. Grupa Black Kes udowadnia raz za razem, że każdy ich występ to jedno z najlepszych show muzycznych, które można usłyszeć na żywo w Hull.

Grupa Cuba Drive przybędzie tego wieczoru wprost z Hedon, by pokazać wszystkim, że zasługuje na miano jednego z najlepszych zespołów grających indie rock. Zespół, którego talent nie był do tej pory odpowiednio doceniony, będzie miał okazję zaprezentować na scenie oryginalną muzykę, którą tworzy.

Wieczór zakończy Becky Marie Banks, utalentowana folkowa piosenkarka z Doncaster. Artystka potrafi hipnotyzować głosem, a jej występy zapewniają dużo niesamowitej rozrywki na najwyższym poziomie.

Wstęp na koncert tylko dla osób, które ukończyły 18 lat.

Więcej informacji na temat wydarzenia można uzyskać pod numerem telefonu 01482 348216.

ilość wszystkich wyświetleń: 405, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń