Festiwal uliczny The Ella Street

Arkadiusz Lorenc | 09.07.2018 | Festiwale


Mieszkańcy Ella Street od lat urządzają na swojej ulicy wyjątkowy lokalny festiwal, który jest w całości oddolną inicjatywą. Pomimo iż wydarzenie jest organizowane tylko i wyłącznie przez lokalne społeczności, każdy chętny może się dołączyć, żeby wspólnie bawić się i świętować.

W tym roku przewidziano wiele różnych rozrywek – występy muzyczne utalentowanych artystów, zabawy taneczne na świeżym powietrzu oraz interesujące warsztaty.

Na scenie będzie można posłuchać między innymi Hull Music Service Bass Band, Casey Adams, The Immigrants oraz koncertu chóru Community Choir. Dodatkowo Liesel poprowadzi błyskawiczny kurs zumby dla początkujących. Każdy chętny będzie mógł pokazać swój talent i wystąpić na scenie, ponieważ organizatorzy przewidzieli tzw. Open Mic dla publiczności.

Zostaną poprowadzone występy i zabawy na świeżym powietrzu dla osób w każdym wieku, w tym pokazy grup Irish Dancers, oraz Kingston Swing. Zespól taneczny Hull Samba poprowadzi również warsztaty, dzięki którym będzie można się nauczyć podstaw samby.

Bezpośrednio na ulicy będzie można wziąć udział w warsztatach wyrabiania domowego chleba czy robienia dekoracji z motywem pszczół, które następnie zostaną użyte do ozdobienia okolicy. Zostaną rozstawione dmuchane zamki i atrakcje wesołego miasteczka, z których będą mogli korzystać najmłodsi uczestnicy festiwalu. Organizatorzy zadbali o szeroki wybór rozrywek – dekorowanie drzew, zawody sportowe Ella Street Olympics, poszukiwanie skarbu oraz stragany uliczne, na których będzie można zakupić lokalne towary i pamiątki. Na miejscu będą obecne oddziały policji i straży pożarnej, które będą wspierać wydarzenie.

Jeśli szukasz sposobu na spędzenie popołudnia na świeżym powietrzu,  The Ella Street Festival to okazja idealna dla ciebie!

Udział w festiwalu jest darmowy.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie wydarzenia na Facebooku oraz na stronie internetowej.

ilość wszystkich wyświetleń: 675, dzisiaj: 1

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń