Festiwal sztuki teatralnej GROW 2018

Arkadiusz Lorenc | 25.04.2018 | Festiwale


GROW to festiwal organizowany przez Hull Truck Theatre, który ma na celu wspomaganie rozwoju artystycznego twórców w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. To także okazja dla wszystkich miłośników teatru do uczestniczenia w procesie tworzenia sztuki i do oglądania efektów pracy artystów.

Festiwal powraca w tym roku do Hull z jeszcze większą dawką pozytywnej energii i kreatywnych działań. Po sukcesie Hull UK City of Culture 2017 twórcy zyskali więcej pewności siebie, a także zawarli wiele inspirujących znajomości i stawili czoła wyzwaniom, które rozwinęły ich jako artystów.

GROW 2018 może zaproponować wiele okazji do nauki dla osób związanych z tworzeniem sztuk teatralnych. Tegoroczna edycja będzie się skupiała na zdobywaniu wiedzy i umiejętności oraz na rozwoju osobistym artystów. Jest wspaniałą okazją do spróbowania czegoś nowego, poznania ludzi z branży i inspiracją do podejmowania wyzwań zawodowych.

W teatrze publiczność odgrywa niemal równie ważną rolę co artyści, dlatego twórcy festiwalu nie zapomnieli o uwzględnieniu atrakcji przewidzianych specjalnie dla widzów. Każdy będzie miał okazję do wpływania na ostateczny wygląd sztuki i będzie mógł zaproponować własne rozwiązania, które będą wzięte pod uwagę przy procesie tworzenia.

Przyjdź i poczuj się jak w domu, a zyskasz możliwość współpracy z najbardziej kreatywnymi osobami w Hull.

Festiwal trwa trzy dni – od czwartku 10 maja do soboty 11 maja, w czasie których przewidziano liczne warsztaty, wykłady i przedstawienia teatralne. Czas, miejsce i cena biletów różni się w zależności od wydarzenia – udział w niektórych z nich jest całkowicie bezpłatny. Po festiwalu zostanie zorganizowane after party, które pozwoli na podsumowanie działań z trzech dni i pożegnanie się z tegoroczną edycją imprezy.

Bilety można zarezerwować na stronie Hull Truck Theatre, gdzie znajduje się dokładny plan festiwalu.

Organizatorzy przewidzieli możliwość zakupu specjalnej przepustki w cenie £40 za osobę, która pozwoli wziąć udział we wszystkich planowanych zajęciach w ciągu trwania całego festiwalu, bez konieczności rezerwacji miejsc i zakupu dodatkowych biletów.

Więcej informacji na temat festiwalu można uzyskać pod numerem telefonu: 01482 323638.

ilość wszystkich wyświetleń: 825, dzisiaj: 1

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń