Festiwal muzyczny Humber Street Sesh – edycja lato 2019

Arkadiusz Lorenc | 19.07.2019 | Koncerty, Festiwale


W tym roku pierwszy weekend sierpnia w Hull upłynie pod znakiem występów muzycznych –  do miasta powróci festiwal Humber Street Sesh, który na dwa dni zamieni Fruit Market oraz Marinę w miejsce prawdziwej muzycznej uczty. Do tej pory legendarny festiwal odwiedziło już ponad 30 000 osób, a w tym roku Humber Street Sesh będzie jeszcze większy i jeszcze głośniejszy niż poprzednio! 

Festiwal to idealna okazja do posłuchania na żywo wschodzących gwiazd przemysłu muzycznego z okolicy oraz z całego kraju, dla których udział w wydarzeniu może okazać się przełomem w karierze. W ciągu dwóch dni na 14 scenach pojawi się ponad 200 utalentowanych lokalnych zespołów oraz solistów, których występy będą prawdziwa ucztą dla uszu. 

Festiwal rozpocznie się wieczorem w piątek 2 sierpnia w East and West Marina i będzie trwał przez całą sobotę. 

PIĄTEK, 2 SIERPNIA 2019, godz. 19:00 – 23:00

Pierwszego dnia koncerty odbędą się w Island Wharf w West Marina  i będą przeznaczone tylko dla osób powyżej 14 roku życia. Tego wieczoru uczestnicy mogą spodziewać się występów zarówno festiwalowych klasyków, jak i zaskakujących gości specjalnych, a w tym: Turn and Face the Strange, The Paddingtons in the Big Top oraz Hull Pride Take Over of the Silent Disco.

SOBOTA, 3 SIERPNIA 2019, godz. 11:00 – 23:00

W sobotę artyści będą gościć na scenie przez prawie cały dzień, od 11:00 do 23:00. Tego dnia program skupi się na pokazaniu młodych lokalnych talentów, wśród których znajdzie się zyskujący na popularności zespół King No One, grający indie rock. Organizatorzy zadbali o to, żeby w przerwach pomiędzy występami nikt się nie nudził – na sobotę przygotowano dla gości wiele dodatkowych atrakcji w postaci warsztatów hip-hopu, stoisk z pamiątkami oraz szerokiej oferty wyrobów artystycznych przygotowanych przez lokalnych twórców, których działalność wspiera Arts Council of England.

Pełen program tegorocznej edycji festiwalu jest dostępny na stronie internetowej Humber Street Sesh.

Ceny biletów dla osób dorosłych to £25 za bilet dwudniowy oraz £15 za bilet jednodniowy (£20 w przypadku zakupu na miejscu). Dzieci poniżej 12 roku życia – wejście darmowe. W dniu festiwalu bilety zostaną wymienione na opaski na ręce, uprawniające do poruszania się po terenie wydarzenia. Bilety można kupić online (TUTAJ).

Więcej informacji na temat festiwalu jest dostępnych na stronie internetowej organizatorów oraz pod numerem telefonu: 01482 221113.

ilość wszystkich wyświetleń: 320, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń