Festiwal muzyczny Hullfest powraca do miasta!

Arkadiusz Lorenc | 06.06.2019 | Koncerty, Festiwale


Hullfest to kultowy festiwal muzyczny, który od dwóch lat odbywa się w Hull i podbija serca mieszkańców. Tym razem będzie miał miejsce w Kingswood Bude Park w weekend 15-16 czerwca.

Hullfest 2019 to największe wydarzenie muzyczne w Wielkiej Brytanii w stylu Tribute Festival, czyli festiwalu, podczas którego artyści wykonują piosenki najsłynniejszych zespołów i muzyków z kraju i zagranicy. Podczas dwudniowej imprezy będzie można posłuchać największych przebojów rockowych i indie, które podbiły serca osób w całej Europie, bez konieczności płacenia fortuny za bilety – udział w imprezie jest darmowy! Jedyny koszt, jaki trzeba ponieść, to opłata rezerwacyjna w wysokości £3.90. Ideą organizatorów jest zagwarantowanie darmowej rozrywki na najwyższym poziomie dla osób w każdym wieku, w bezpiecznym otoczeniu i z dobrą atmosferą.

Podczas dwóch dni festiwalu na dwóch scenach pojawi się ponad 30 artystów, którzy wykonają znane i uwielbiane przeboje zespołów takich jak Queen, Arctic Monkeys, Stereophonics, Guns and Roses oraz wielu, wielu innych. Dodatkowe atrakcje to między innymi namiot z piwem, stoiska, na których będzie można kupić jedzenie i napoje, przejażdżki na atrakcjach wesołego miasteczka oraz gry i zabawy dla dzieci.

Organizatorzy zapewniają bezpieczne miejsca parkingowe w ramach festiwalu w cenie £5.

Więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępnych na stronie internetowej organizatorów (na której można również zarezerwować bilety) oraz pod adresem e-mail: info@hullfest.com.

ilość wszystkich wyświetleń: 387, dzisiaj: 1

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń