Festiwal jedzenia Cottingham Food & Drink Festival 2019

Arkadiusz Lorenc | 10.09.2019 | Zdrowie, Festiwale


Cottingham Food and Drink Festival wraca do Yorkshire już  w niedzielę 15 września. Festiwal, po raz pierwszy zorganizowany w 2013 roku, odbędzie się już po raz siódmy i jak co roku przyciągnie tłumy miłośników dobrego, lokalnego jedzenia. Na Market Green, King Street oraz Hellgate zostaną ustawione stoiska z miejscowymi produktami, oferowanymi przez dostawców kontynuujących długoletnie rzemieślnicze tradycje.

Festiwal będzie idealną okazją do spędzenia całego dnia na prawdziwej uczcie dla zmysłów, pełnej bogatych smaków i zapachów. Na stoiskach będzie można dostać ponad 100 tradycyjnych wyrobów, takich jak marynowane mięsa, sery, artystyczne wypieki czy lokalne piwa i wina.

Wystawcy zadbają o odpowiednią rozrywkę dla uczestników poprzez zorganizowanie pokazów gotowania na żywo, degustacji jedzenia ulicznego i atrakcji wesołego miasteczka dla najmłodszych. W tym roku dla gości będą gotować najsłynniejsi szefowie kuchni z Yorkshire.

Za sprawą gwarancji najwyższej jakości produktów i interesującego programu, Cottingham Food and Drink Festival od lat przyciąga tłumy ludzi do miasteczka. Według szacunków, w poprzednich latach było to aż 30 000 gości w ciągu dnia!

Udział w festiwalu będzie całkowicie darmowy i nie wymaga zakupu biletów. Wydarzenie zostanie zorganizowane dzięki pomocy sponsorów: EY Events oraz Graham & Rosen Solicitors.

Sprawny transport na miejsce zapewnią specjalne autobusy, które będą kursować przez cały dzień z The Cottingham High School car park do centrum miasteczka.

Więcej informacji na temat festiwalu jest dostępnych na stronie internetowej wydarzenia oraz pod adresem email: cottfoodfest@themarketmanagers.co.uk.

ilość wszystkich wyświetleń: 213, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń