Festiwal Back to Ours – Kawiarnia „Szczera Prawda” ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU

Małgorzata Miszczuk | 29.04.2019 | Koncerty, Festiwale


Zabierz głos! Zapraszamy mieszkańców Hull, młodzież od 14 roku życia oraz dorosłych, bez względu na poglądy, pochodzenie i doświadczenie do udziału w projekcie Kawiarnia „Szczera prawda” / Truth to Power Café.

KTO MA NAD WAMI WŁADZĘ
I CO CHCIELIBYŚCIE IM/JEJ/JEMU POWIEDZIEĆ?

Odpowiedzi na to pytanie będziecie mogli udzielić bezpośrednio publiczności w czasie 5-minutowego występu na scenie. Jeremi Goldstein, artysta realizujący ten pokaz, wesprze Was w przygotowaniach. Będziecie mogli wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu składającym się z tekstu, poezji, muzyki i obrazu. A co najważniejsze – to miejsce i czas dla Was by zabrać głos, przedstawić swój punkt widzenia, powiedzieć otwarcie to co się myśli.

Czy będziecie mówić do swoich rodziców, rodzeństwa, polityków, właściciela domu, który wynajmujecie, sąsiada, kolegi z pracy, szefa, pracownika banku, psa, przyjaciela, czy może kogoś innego… Ktokolwiek to jest, najwyższy czas by usłyszał prawdę, zanim będzie za późno. Sposób ujęcia, temat wypowiedzi zależy zupełnie od Was.

Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych. Doświadczenie teatralne, sceniczne nie jest potrzebne.

By wziąć udział należy zarejestrować się na stronie:
https://www.truthtopower.co.uk/takingpart-dates oraz w 150 słowach opisać swoją odpowiedź na pytanie o to kto ma nad Tobą władzę i co chcesz im powiedzieć. Tekst oraz występ w języku angielskim.

Więcej informacji o projekcie: https://www.truthtopower.co.uk/invitation-to-take-part

W Hull odbędą się 4 przedstawienia, każdy z uczestników weźmieudział w jednym z nich w wybranym miejscu i dniu. Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne.

Kawiarnia „Szczera prawda” / Truth to Power Café
Miejsca i daty przedstawień:
Sob. 1 czerwca, godz. 19:30, Hull Minster
Uwaga:
z przyczyn niezależnych od ogranizatora odbędzie się tylko jeden spektakl. Zapraszamy w sobotę 1 czerwca o godz. 21 do Hull Minster. Spektakle 24,28 i 29 maja zostały odwołane.

Zobacz filmy o projekcie:

Pokazy będą dostępne dla publiczności od 14 roku życia w cenie 5 £ od osoby. Bilety na www.backtoours.co.uk

ZAPRASZAMY!

ilość wszystkich wyświetleń: 203, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń