Festiwal BACK TO OURS, Ferie zimowe 18-24 lutego 2019

Małgorzata Miszczuk | 17.01.2019 | Koncerty, Dla Dzieci, Zabawy, Festiwale


Podobno luty to najbardziej przygnębiający miesiąc w ciągu roku. Nawet jeśli nadal jest ciemno, zimno i deszczowo, nasz festiwal w czasie ferii zimowych rozgrzeje was do głębi serca. Wybierzcie się z nami w podróż, w której programie znajdziecie gigantyczne kanapki z dżemem, pochodzącą z Hessle mistrzynię świata w boksie, superwesołą opowieść, przeurocze jarzynki, podwójny sekretny występ i oczywiście zespół muzyczny — czy trzeba czegoś więcej by przywołać wiosnę?

W programie wydarzenia dla dzieci, młodzieży i dorosłych w 12 różnych miejscach w Hull:

New Perspectives przedstawia:
WIELKA KANAPKA Z DŻEMEM / The Giant Jam Sandwich
Gorący dzień w środku lata, cztery miliony os atakują zaciszną wioskę Itching Down. Są głośne, nieznośne, wprost koszmarne. Co najgorsze żądlą, kogo popadnie. Na szczęście miejscowy piekarz wpada ma przebiegły plan… Dołącz do mieszkańców wioski, którzy wprowadzą w życie plan powstrzymania dokuczliwej inwazji za pomocą gigantycznej kanapki. Sceniczna wersja uwielbianej od lat książki dla dzieci.
Wiek: od 0 lat
Czas trwania: 1 godz. 15 min (bez przerwy)
Bilety: 3 £

Plunge Boom przedstawia:
OGRÓDEK / The Allotment
Jeśli kiedykolwiek chcieliście przypudrować ananasa albo zadbać o to, by małemu burakowi odbiło się po jedzeniu, teraz macie do tego doskonałą okazję! Uwielbiane przez dzieci i dorosłych jarzynowe nianie wracają do Hull! Spotkacie dwoje ogrodników z ich pełnymi wigoru jarzynowymi niemowlakami, którym na pewno przyda się pomocna dłoń (a nawet DWIE) w opiece nad warzywną rodzinką. W programie karmienie ziemią ogrodniczą (przez smoczek!), wymiana zabłoconych pieluszek i nie tylko. Być może spotka Was Jessica – Miss Piękności Batatów lub Babs, arbuz uwielbiającygórskie zjazdy na rowerze!
Wiek: od 0 lat
Czas trwania: 45 min
Bilety: 3 £

Single Story Theatre Company przedstawia:
DELIKATNE KWIATY / DelicateFlowers
„To całe gadanie o tym, że boks nie jest dla dziewcząt, uważam za staroświeckie. W obecnych czasach dziewczęta nie są delikatnymi kwiatami jak niegdyś”. Barbara Buttrick
Karen to młoda kobieta, która uprawia boks. Jest zdeterminowana, by wykorzystać swoje zdolności i dowieść, że zdoła połączyć życie rodzinne ze sportowymi ambicjami. Przedstawienie zainspirowane życiem Barbary Buttrick, sławnej sportsmenki z Hessle, która osiągnęła światową sławę w boksie i zapasach. Historia o jej doświadczeniach w świecie sportu zdominowanym przez mężczyzn. Zachwycający monodram. Opowieść o dziewczynie, która dzięki wytrwałości i talentowi zdobyła najwyższy tytuł w boksie i zrealizowała marzenie o zostaniu mistrzynią świata.
Wiek: od 12 lat
Czas trwania: 1 godz. 15 min
Bilety: 3 £

Silent Uproar przedstawia:
SUPERWESOŁA OPOWIEŚĆ (O BYCIU SUPERSMUTNYM)
A Super Happy Story (About Feeling Super Sad)
Przezabawny musical kabaretowy o depresji, który za pomocą muzyki, piosenek i humoru opowiada o tym, że to jest OK nie czuć się OK. Sally jest szczęśliwa. Nie pozwala, by drobnostki ją przygnębiały i prawie nigdy nie płacze. Cierpi również na chorobę, która sprawia, że nie czuje się osobą, którą chciałaby być. Bardzo jednak dba, by nikt nie dowiedział się o jej sekrecie. Radosny, optymistyczny, trochę beztroski, odrobinę przesłodzony, a jednocześnie bezpardonowy spektakl w superwesołym klimacie. Z wyjątkiem tych momentów, które opowiadają o depresji.
Wiek: od 12 lat
Czas trwania: 1 godz. 10 min (bez przerwy)
Bilety: 3 £

DODGY
Z ogromną przyjemnością informujemy o występie grupy Dodgy, która w North Point Shopping Centre zaserwuje publiczności pełen pop-rockowej mocy Britpop. Z okazji 25. rocznicy wydania przełomowego, drugiego albumu zespołu, który zyskał status złotej płyty, usłyszymy przeboje z albumu HOMEGROWN oraz inne hity, w tym ulubione przez fanów Staying Out for the Summer, In a Room, Good Enough.
Wieczór z muzyką na pełną parę oraz goście specjalni ̶ dobra zabawa gwarantowana.
Wiek: od 14 lat
Wstęp: 5 £

SEKRETNY WYSTĘP / Secret Gig
Dwa sekretne występy, dwieniezapomnianeimprezy. Której z nich dasz się zaskoczyć? Po raz pierwszy sekretne występy odbędą się równocześnie w dwóch klubach William Gemmell Club i Willows Club tego samego wieczoru! Jedyne co musisz zrobić to zdecydować, na który z nich się wybierzesz. Potem pozostanie już tylko zamówić napoje i poczekać na niespodziankę.
Wiek: od 18 lat
Bilety: 5 £

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM festiwalu do pobrania tutaj: 

MIEJSCA:
Derringham Bank Methodist Church, 15 Willerby Rd, HU5 5D
Hymers College, Hymers Ave, HU3 1LW
North Bransholme Community Centre, Lothian Way, HU7 5DD
North Point Shopping Centre, 5 Goodhart Rd, HU7 4EE
Sirius Academy North, 540 Hall Rd, HU6 9BP
Sirius Academy West, 296 Anlaby Park Rd S, HU4 7JB
St Aidan’s Church, 139 Southcoates Ave, HU9 3HF
St Michael & All Angels Church Hall, Orchard Park Rd, HU6 9BX
Thornton Village Hall (budynek byłego kościoła), 59 Walker St, HU3 2HD
Wilberforce Sixth Form College, Saltshouse Rd, HU8 9HD
William Gemmell Club, 507 AnlabyRd, HU3 6EN
Willows Social Club, 695a Holderness Rd, HU8 9AN

BILETY w sprzedaży od 26 stycznia dostępne będą przez internet na www.backtoours.co.uk oraz w kasie teatru Hull Truck Theatre, 50 Ferensway, Hull HU2 8LB (płatność gotówką lub kartą). Bilety będzie można również kupić za gotówkę w różnych miejscach na terenie Hull. W styczniu, do domów położonych w pobliżu miejsc, w których odbędzie się festiwal, dostarczymy szczegółowe informacje na ten temat.
Sprawdzaj naszą stronę internetową www.backtoours.co.uk oraz zaglądaj media społecznościowe: facebook, twitter, instagram by być na bieżąco.

Wszystkie wydarzenia w języku angielskim.

Chcemy kreować przyszłość Back to Ours razem w Wami!
Podczas festiwalowych wydarzeń spotkacie ekipę Chat to Ours — zapraszamy do rozmowy. Podzielcie się wrażeniami o tym, co Wam się podobało najbardziej, co było średnie albo zupełnie beznadziejne. Jakie wydarzenia chcielibyście zobaczyć w Hull w przyszłości? Czy bilety są w dobrej cenie? Czy łatwo je dostać? Co z miejscami, w których odbywają się wydarzenia, czy są łatwo dostępne? Uwagi na wszelkie inne tematy również bardzo mile widziane!

Bądź w kontakcie!
Kolejna edycja Back to Ours już podczas wiosennych ferii w maju. Jednak zawsze mamy coś w zanadrzu pomiędzy kolejnymi edycjami festiwalu. Bądź na bieżąco! Zaglądaj na nasze media społecznościowe lub zapisz się na newsletter na www.backtoours.co.uk by dowiedzieć się,jakie atrakcje szykujemy w najbliższym czasie.

Do zobaczenia wkrótce! Moc uścisków!
Zespół BACK TO OURS

ilość wszystkich wyświetleń: 532, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń