Festiwal BACK TO OURS, ferie szkolne 24 maja – 1 czerwca

Małgorzata Miszczuk | 24.04.2019 | Koncerty, Dla Dzieci, Festiwale


Zapraszamy na kolejną edycję festiwalu dla dzieci i dorosłych. Tym razem w 11 różnych miejscach w Hull. Sprawdź jakie atrakcje czekają na Ciebie, Twoją rodzinę i przyjaciół w najbliższej okolicy.

OBOWIĄZKI / Chores
Bawiący do łez spektakl zainspirowany filmami komediowymi tak legendarnych twórców jak Charlie Chaplin czy Buster Keaton przybywa do Hull!
„Już…, za chwilę…, może…, trochę później…, na pewno…, prawie…” – to słowa, które zwykle słyszy mama dwóch bardzo żywiołowych chłopców, gdy prosi ich o wykonanie obowiązków. Zręczne cyrkowe popisy, zwariowane dowcipy i niewiele słów – to wszystko sprawia, że publiczność zrywa boki i pęka ze śmiechu tak długo, aż dwa łobuzy zrobią wreszcie to, co powiedziała mama.
Wstęp: 3 £
Wiek: dla każdego

Z WYSOKIEGO KONIA / High Horse
Tajemnicze wesołe miasteczko przybywa galopem i przywozi pokaz prowadzony przez Wielkiego i Bezsilnego Piotra oraz jego Wszechmocną Trupę. Popatrz na świat z góry, przejmij stery władzy i pozostaw swój wpis w Wielkiej Księdze Zasad dla Bardzo Niegrzecznych Dorosłych. Przybywajcie! Pióro i atrament czekają!
Wstęp wolny!
Wiek: od 5 lat

WIĘCEJ MOCY: TEATR W DWA DNI/ Powering Up: Plays in Two Days
Zapraszamy młodzież z East Hull i Orchard Park do wspólnego stworzenia przedstawienia w dwa dni. Przy wsparciu Hellen i Jade, które prowadzą Teatr Młodzieżowy Back to Ours, uczestnicy będą analizować pojęcie i znaczenie władzy. Będzie to doskonała okazja by powiedzieć szczerze o tym co, się myśli, zostać usłyszanym i stworzyć spektakl, który powali na kolana specjalnie zaproszoną publiczność.
Jesteście zainteresowani? Odezwijcie się! team@backtoours.co.uk
Koszty udziału: 6 £ za całość
Grupy wiekowe: 8-11 lat (Southcoates Ave) oraz 9-13 lat (Orchard Park)

KAWIARNIA „SZCZERA PRAWDA” / Truth to Power Café
Kto ma nad nami władzę i co chcielibyśmy im powiedzieć?
Mieszkańcy Hull, bez względu na wiek, przekonania i pochodzenie zostali zaproszeni do udziału w projekcie Kawiarnia „Szczera prawda”. Odpowiedzi na to pytanie udzielą bezpośrednio Wam, widowni. Czy będą mówili do swoich rodziców, rodzeństwa, polityków, kochanków, właściciela domu, który wynajmują, sąsiada, kolegi z pracy, szefa, pracownika banku, psa, przyjaciela, czy może kogoś innego? Ktokolwiek to jest, najwyższy czas by usłyszał prawdę, zanim będzie za późno.
Wstęp: 3 £
Wiek: od 14 lat
Uwaga:
z przyczyn niezależnych od ogranizatora odbędzie się tylko jeden spektakl. Zapraszamy w sobotę 1 czerwca o godz. 21 do Hull Minster. Spektakle 24,28 i 29 maja zostały odwołane.

SEKRETNY WYSTĘP/ Secret Gig
Ta impreza to jak kupowanie kota w worku, alb raczej jajka niespodzianki – ale czym byłoby życie bez odrobiny ryzyka? To może być koncert, komedia, pokaz akrobacji lub hipnozy, po trochu wszystkiego by nadać wieczorowi wyjątkowych barw i miło spędzić czas. Jedno jest pewne, do chwili rozpoczęcia nie puścimy pary z ust. Łap bilety na kolejny wieczór nieprzewidywalnych szaleństw z Back to Ours. Kurtyna znów pójdzie w górę podczas dwóch występów w różnych miejscach w tym samym czasie.
Wstęp: 5 £
Wiek: od 18 lat

CO, GDZIE, KIEDY?
Kliknij w poniższy obrazek żeby zobaczyć szczegółowy program

BILETY
Dostępne online na www.backtoours.co.uk
oraz w sprzedaży bezpośredniej, za gotówkę. Kliknij w poniższy obrazek żeby dowiedzieć się, w jakich miejscach w Twojej okolicy prowadzimy sprzedaż biletów.

Czy wiesz, że…
W programie festiwalu znajdują się również przedstawienia dostępne dla widzów z różnorodnymi potrzebami i preferencjami. Więcej szczegółów na naszej stronie www.backtoours.co.uk

Audiodeskrypcja – dźwiękowy komentarz, który na bieżąco informuje o tym, co dzieje się w spektaklu. Szczególnie pomocny dla osób słabowidzących i niewidomych.
Tłumaczenie na brytyjski język migowy – tłumaczenie spektaklu na brytyjski język migowy w wykonaniu naszej wspaniałej tłumaczki Abbi.
Spektakl przyjazny sensorycznie – dla każdego, kto woli obejrzeć spektakl w spokojnej atmosferze, przy zredukowanym użyciu głośnego dźwięku i ostrego światła.
Zwiedzanie dotykowe – okazja by za pomocą zmysłu dotyku poznać rekwizyty, kostiumy, scenografię i w ten sposób dowiedzieć się więcej o tym co dzieje się na scenie i za kulisami.

Bądź w kontakcie!
Facebook, Twitter, Instagram – znajdziesz nas tu bez problemu. Sprawdź także naszą stronę internetową www.backtoours.co.uk
Kontakt z Back to Ours e-mail: team@backtoours.co.uk tel. 01482 387 499.

ilość wszystkich wyświetleń: 500, dzisiaj: 1

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń