FAVE – baw się dobrze bez kaca!

Arkadiusz Lorenc | 23.02.2018 | Dla Dzieci, Dyskoteki


Organizatorzy The Feel Good Fest, czyli działające na terenie Hull centrum wsparcia dla osób walczących z uzależnieniami CGL ReNew, wraz z partnerem Crystal Clear Society, zapraszają wszystkich chętnych na imprezę, która odbędzie się wieczorem 1 marca. Gwarantowana dobra zabawa, podczas której będziesz mógł potańczyć w rytmie największych hitów muzyki klubowej.

FAVE to impreza kierowana do osób w każdym wieku, mająca na celu łączenie pokoleń. Mile widziane będą rodziny z dziećmi, młodzież oraz seniorzy. Jest to spotkanie całkowicie bezalkoholowe – w czwartkowy wieczór możesz bawić się i spalać kalorie w tańcu, a na drugi dzień obudzić się w pełni energii i bez kaca.

Dobrą zabawę oraz klubowy nastrój zapewnią dodatkowe rekwizyty – na wejściu będzie można dostać darmowe patyki świecące w ciemności oraz pomalować twarz farbą fluorescencyjną. Klimat dopełnią światła laserów oraz maszyna produkująca bańki mydlane.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rezerwacji biletów. Przyjdź z rodziną lub przyjaciółmi i spróbuj zabawy klubowej bez obaw o konsekwencje!

Więcej informacji na temat wydarzenia można uzyskać pod numerem telefonu 07725 603082, pod adresem email: helen.thompson@cgl.org.uk lub na stronie wydarzenia na Facebooku.

ilość wszystkich wyświetleń: 348, dzisiaj: 1

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń