Family Open Day 2019 – dzień otwarty dla rodzin w Hull Truck Theatre

Arkadiusz Lorenc | 31.05.2019 | Dla Dzieci, Festiwale


Family Open Day to wydarzenie dla całej rodziny organizowane przez Hull Truck Theatre oraz Albemarle Music Centre – główną siedzibę Hull Music Service. Zarezerwuj czas w sobotę 8 czerwca i weź udział w licznych darmowych atrakcjach i rozrywkach podczas dnia otwartego – na pewno nie będziesz żałować! Tegoroczna edycja Family Open Day to wyjątkowa szansa na poznanie od kulis dwóch największych ośrodków kulturalnych w mieście.

Tego dnia w Hull Truck Theatre odbędą się wycieczki dla gości, którzy będą mieli okazję zwiedzić boczne kulisy w teatrze lub stanąć na scenie i spojrzeć na widownię z perspektywy aktorów. Z okazji dnia otwartego dla małych miłośników teatralnych efektów specjalnych odbędą się wyjątkowe pokazy operowania światłem i dźwiękiem, dzięki którym sztuka może ożyć na scenie. Hull Truck Theatre przygotuje także wiele rozrywek dla najmłodszych, a w tym malowanie twarzy, nauka robienia zwierzątek z balonów, możliwość przymierzenia kostiumów i zrobienia pamiątkowego zdjęcia w fotobudce. Nie zabraknie również warsztatów artystycznych oraz opowiadania fascynujących historii.

Motywem przewodnim Family Open Day w Albemarle Music Centre będzie muzyka, dlatego organizatorzy zapewnią masę rozrywek związanych ze wspólnym muzykowaniem. Goście będą mogli wziąć udział w warsztatach śpiewu, gry na steel pan, hip-hopu, beatboxu oraz spróbować swoich sił w grze na różnych instrumentach, a także zwiedzić cały budynek. Dla każdego znajdzie się interesująca rozrywka – grupa The City of Hull Friends of Young Musicians zapewni zabawę dla dzieci, które będą mogły wziąć udział w loteriach fantowych, grach i warsztatach artystycznych.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie darmowy i nie wymaga rezerwacji miejsc. Nie ma ograniczeń wiekowych.

Więcej informacji na temat Family Open Day 2019 jest dostępnych na stronie internetowej organizatorów.

ilość wszystkich wyświetleń: 347, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń