East Yorkshire Show and Family Fun Day, czyli rozrywka dla całej rodziny

Arkadiusz Lorenc | 07.07.2018 | Koncerty, Dla Dzieci


Przyjedź w te wakacje do Elloughton i baw się dobrze z całą rodziną podczas wyjątkowego wydarzenia na świeżym powietrzu! Tegoroczna edycja East Yorkshire Show and Family Fun Day będzie jeszcze ciekawsza i pełna nowych, niespodziewanych atrakcji.

Już od godziny 10:00 rozpocznie się zabawa. Na scenie pojawią się utalentowani lokalni artyści, którzy przez cały dzień będą umilać wszystkim czas swoimi wspaniałymi występami. Od godziny 12:00 do 14:00 scenę muzyczną przejmą speakerzy radia KCFM99.8 oraz DJ Dale Dixon.

Przez cały czas trwania wydarzenia w wewnątrz Arts and Crafts Hall będą działały stoiska, na których będzie można kupić wyroby rzemieślnicze i rękodzieło. Wybór będzie duży – swoje najlepsze towary będzie prezentowało aż ponad 100 lokalnych sprzedawców.

Organizatorzy przewidują wiele rozrywek dla całej rodziny. Najmłodsi będą mogli bawić się w wesołym miasteczku rozstawionym specjalnie na tę okazję, pełnym atrakcji i przejażdżek dla dzieci i młodzieży w różnym wieku. Maluchy będą mogły pomalować swoje twarze w ciekawe wzory i oglądać wziąć udział w warsztatach cyrkowych z klaunem.

Podczas festynu będzie można oglądać wiele wystaw i pokazów – między innymi wystawę klasycznych samochodów i motocykli, tworzenie na żywo rzeźb w drewnie za pomocą piły mechanicznej czy pokazy sportowe oraz pokazy drużyny Skautów i Air Cadets. Miejscowe mażoretki zaprezentują swoje umiejętności, a następnie będą uczyły publiczność podstawowych kroków.

Dodatkowo każdy będzie mógł zaangażować się w nietypowe zabawy, takie jak strzelanie z łuku czy wspinanie się po drewnianych i linowych przeszkodach. Miłośnicy zwierząt muszą konicznie odwiedzić farmę The Purple Pig, zobaczyć pokazy opiekuna gadów Iggys Reptiles, a najmłodsi będą mogli przejechać się na osiołkach, które cieszą się ogromną popularnością wśród dzieci.

East Yorkshire Show and Family Fun Day to wydarzenie, którego nie możesz przegapić! Pyszne jedzenie i picie, piknik na trawie oraz wiele, wiele rozrywek to idealny sposób na spędzenie dnia na świeżym powietrzu.

Na terenie festynu będzie działał darmowy parking.

Koszt biletów to £2.5 za osobę dorosłą i £1 za dziecko od 4 roku życia. Obowiązuje zakaz wstępu dla psów.

 

ilość wszystkich wyświetleń: 204, dzisiaj: 1

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń