Dzień rozrywki dla całej rodziny

Arkadiusz Lorenc | 12.07.2018 | Dla Dzieci


W lipcu The Freedom Centre jak co roku organizuje imprezę dla całych rodzin, która ma być oficjalnym rozpoczęciem sezonu letniego oraz okazją do świetnej zabawy. Organizatorzy to prężnie działająca organizacja, która ma na celu pomóc w rozwoju mieszkańców Hull poprzez zredukowanie bezrobocia oraz przeprowadzanie szeregu szkoleń mających na celu podniesienie kwalifikacji oraz promowanie zdrowego stylu życia.

28 lipca warto zebrać swoją rodzinę  znajomych w The Freedom Centre, żeby wspólnie spędzić miłe popołudnie pełne rozrywek na świeżym powietrzu. Głównymi atrakcjami dnia będą koncerty na żywo utalentowanych artystów z Hull i nie tylko. Będzie można posłuchać muzyki genialnego wokalisty soulowego Davida Largie’go, fantastycznego lokalnego zespołu Farewell Fairground, lokalnej piosenkarki Rebeccy Norman oraz znanego zespołu z Hull o nazwie The Airwaves.

Organizatorzy zapewnią najpopularniejsze rozrywki uwielbiane przez dzieci i młodzież – przejażdżki na atrakcjach z wesołego miasteczka, ściankę wspinaczkową, występy magika, namiot z egzotycznymi gadami oraz malowanie twarzy.

Na terenie centrum będą rozstawione stragany, na których będzie można kupić pyszne przekąski, napoje oraz drobne pamiątki.

Udział w wydarzeniu jest darmowy i nie ma ograniczeń wiekowych.

Dzień rozrywki dla całej rodziny to coś, czego nie można przegapić! Przyjedź do The Freedom Centre i baw się wyśmienicie przez całe popołudnie!

Więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępnych na stronie internetowej organizatorów, pod adresem email: freedom.centre@freedomcentre.info oraz pod numerem telefonu: 01482 710100.

ilość wszystkich wyświetleń: 628, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń