„Dziadek do Orzechów” w wykonaniu Northern Ballet

Arkadiusz Lorenc | 29.10.2018 | Dla Dzieci


Na deskach Hull New Theatre już w tym miesiącu zostanie wystawiony balet „Dziadek do Orzechów” – kultowa sztuka, która cieszy się szczególnie dużym zainteresowaniem w okresie około bożonarodzeniowym. Artyści z Northern Ballet tchną życie w znaną świąteczną opowieść, która od lat wzrusza i czaruje widzów.

Daj się wciągnąć w magiczny świat małej Klary, w którym zabawki ożywają, a księciem w ich królestwie zostaje tytułowy Dziadek do Orzechów. W Wigilijny wieczór dom dziewczynki zostaje zaatakowany przez mnóstwo myszy, a w jej obronie stają ołowiani żołnierze, lalki, misie i piernikowi ludzie, którzy bronią Klary i swojej bajkowej krainy. Czy uda im się zwyciężyć?

Dzięki wielu utalentowanym członkom grupy Northern Ballet, publiczność będzie miała okazję zobaczyć występ tancerzy w zupełnie nowej odsłonie. Oryginalna muzyka skomponowana przez Czajkowskiego ożyje w wykonaniu orkiestry Northern Ballet Sinfonia, a blasku występowi dodadzą zupełnie nowe i niepowtarzalne kostiumy tancerzy.

„Dziadek do Orzechów” to opowieść dla całej rodziny, która wzrusza do łez i pokazuje potęgę dziecięcej wyobraźni, a przy tym wprawia widzów w prawdziwy klimat Świąt Bożego Narodzenia.

W Hull New Theatre będzie można ją oglądać od 14 do 17 listopada tego roku.

Godziny spektakli:

14 i 16 LISTOPADA – godz. 19:30

15 i 17 LISTOPADA – godz. 14:30 i 19:30

Bilety można zarezerwować na stronie internetowej teatru (TUTAJ). Ich ceny mieszczą się w przedziale £10.50 – £37.50 za osobę.

Więcej informacji na temat spektaklu jest dostępnych na stronie internetowej organizatorów, na stronie internetowej teatru oraz pod numerem telefonu: 01482 300306.

ilość wszystkich wyświetleń: 387, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń