Classics In The Park – koncert muzyki klasycznej na świeżym powietrzu

Arkadiusz Lorenc | 13.06.2018 | Koncerty


Classics In The Park to koncert jak żaden inny! Wydarzenie będzie wyjątkową okazją do posłuchania na żywo najlepszych utworów muzyki klasycznej w wykonaniu wspaniałych muzyków z Classics Concert Orchestra oraz Opera North. Koncert będzie fascynującym widowiskiem pełnym magii i niezwykłego uroku.

Występ odbędzie się w parku przy Hymers College. Nietypowe miejsce wydarzenia sprawi, że będzie ono niezapomnianym przeżyciem! Organizatorzy zapraszają nie tylko miłośników tego gatunku, ale także wszystkich, którzy nie przepadają za oficjalnymi miejscami typu teatr czy opera, a mimo to mają ochotę wybrać się na koncert muzyki klasycznej.

Uroczystość poprowadzi Blair Jacobs, który jest doświadczonym gospodarzem wielu programów telewizyjnych i występów na żywo. Podczas koncertu będzie można usłyszeć utwory takich kompozytorów, jak Mozart, Strauss, Borodin, Gershwin czy Puccini. Gwiazdami wieczoru będą: Andrew Penny – dyrektor muzyczny Hull Philharmonic Orchestra, pracujący na tym stanowisku najdłużej w historii placówki oraz utalentowani śpiewacy – Beth MacKay (mezzo sopran), Katie Bird (sopran), Robert Anthony Gardiner (tenor) i Matthew Palmer (baryton). Lista wszystkich artystów oraz kolejność występów są dostępne na stronie internetowej organizatorów koncertu.

Wieczór można spędzić dowolnie – można zabrać ze sobą koc, składane krzesełka i kosz piknikowy z jedzeniem i trunkami lub skorzystać z przekąsek i napojów oferowanych przez profesjonalny bar, który będzie działał na terenie wydarzenia. Po skończeniu wszystkich występów będzie można podziwiać widowiskowy pokaz sztucznych ogni.

Na teren wydarzenia będzie można wejść o godziny 17:30. O godzinie 19:30 rozpoczną się występy muzyczne, natomiast końcowy pokaz fajerwerków nastąpi o godzinie 23:00.

Należy pamiętać, że organizatorzy nie zapewniają miejsc do siedzenia, dlatego każdy uczestnik powinien o nie zadbać we własnym zakresie. Na miejscu będą dostępne toalety oraz miejsca parkingowe. Cały obszar oraz wszystkie obiekty towarzyszące zostaną przystosowane do korzystania przez osoby z niepełnosprawnością ruchową.

Koncert nie ma ograniczeń wiekowych.

Koszt biletów to £19.50 za osobę przy zakupie online (na przykład TUTAJ) lub £25 za osobę przy zakupie na miejscu koncertu.

Więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępnych na stronie internetowej organizatorów lub pod numerem telefonu: 07534 614247.

ilość wszystkich wyświetleń: 875, dzisiaj: 2

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń