Charytatywna wyprzedaż garażowa w Beverly

Arkadiusz Lorenc | 05.09.2019 | Charytatywne


Sobotnie przedpołudnie to idealna pora na szperanie w poszukiwaniu okazji zakupów, które można znaleźć tylko na wyprzedaży garażowej. 14 września przy kościele Toll Gavel Church w Beverly nadarzy się ku temu idealna okazja – charytatywna wyprzedaż garażowa. 

Od godziny 9:00 do 15:00 będzie można zaopatrzyć się w prawdziwe skarby w atrakcyjnych cenach. Na sprzedaż będą między innymi książki, ubrania, płyty DVD, produkty rolne oraz wiele drobnych sprzętów i wyrobów rękodzielniczych. Przewidziano także dodatkowe atrakcje i rozrywki dla uczestników wyprzedaży, a wśród nich nie zabraknie uwielbianej loterii fantowej!

Organizatorem wydarzenia jest fundacja Jacob’s Well Appeal, która zajmuje się niesieniem pomocy potrzebującym w różnych zakątkach świata – Pakistanie, Syrii, Somalii, Kenii oraz wielu innych. Fundacja przesyła niezbędną pomoc medyczną, a także wspiera rozwój szkolnictwa i lokalnej gospodarki opartej na rolnictwie.

Jeśli masz ochotę na małe zakupy, które będą wspierać organizację charytatywną, odwiedź Toll Gavel Church i spędź miło sobotę!

Więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępnych pod numerem telefonu: 01482 881162 oraz pod adresem e-mail: office@jacobswellappeal.org.

ilość wszystkich wyświetleń: 343, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń