Carols on the Green – kolędowanie na świeżym powietrzu

Arkadiusz Lorenc | 23.11.2018 | Religijne, Dla Dzieci, Festiwale


Jak co roku przed świętami, w Anlaby odbędzie się wspólne kolędowanie połączone z bożonarodzeniowym jarmarkiem. Po raz pierwszy w historii spotkanie nie ograniczy się tylko do wnętrza biblioteki Anlaby Park Community Library – tegoroczny Zimowy Targ będzie się odbywał także na terenie przyległego parku!

Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji – w budynku będzie można odwiedzić magiczną grotę Świętego Mikołaja, wziąć udział w różnych rodzajach loterii fantowej, a dzieci będą mogły spróbować swoich sił w licznych świątecznych grach i zabawach. W bibliotece zostaną ustawione stoiska, na których będzie można nabyć gwiazdkowe prezenty, rękodzieło, książki, a także skosztować wyrobów i potraw świątecznych domowej roboty.

W godzinach 18:00 – 18:30 przed biblioteką odbędzie się wspólne śpiewanie kolęd. Na zewnątrz będzie zlokalizowana część jarmarku, w tym stoiska oferujące grzane wino i gorącą czekoladę, które nikomu nie pozwolą zmarznąć. Na łasuchów będą czekały pyszne hot dogi i tradycyjne bożonarodzeniowe słodycze. Miłośnicy zimowej aury będą mogli robić zakupy świąteczne na świeżym powietrzu – część lokalnych przedsiębiorców wystawi swoje towary na zewnętrznych stoiskach.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i nie wymaga rezerwacji – im więcej osób, tym weselej!

ilość wszystkich wyświetleń: 467, dzisiaj: 1

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń