British Science Festival dla dzieci w Hull

Arkadiusz Lorenc | 09.09.2018 | Dla Dzieci, Festiwale


British Science Festival to jedno z najbardziej spektakularnych wydarzeń związanych z nauką i techniką, które co roku  ma miejsce w Europie. Wydarzeniem towarzyszącym jest edycja tego festiwalu dla dzieci, Hull Science Festival, która odbywa się zaraz po zakończeniu głównej części.

W tym roku zaplanowano wiele rozrywek i pokazów, które przyciągną dzieci i młodzież i skłonią ich do poszerzenia swojej wiedzy w zakresie nauki. Organizatorzy przewidują takie atrakcje, jak: badanie skamielin, uczestniczenie w rzeczywistości wirtualnej, automaty do gier o tematyce naukowej, doświadczenia związane z czarną dziurą oraz wiele, wiele innych!

Festiwal będzie okazją do spędzenia weekendu z całą rodziną i wzięcia udziału w pasjonujących zabawach i edukacyjnych doświadczeniach, które zainteresują osoby w każdym wieku. Dodatkowo będzie idealnym zakończeniem dla trwającego aż 6 dni święta nauki i pożegnaniem z Hull.

Plan wszystkich zajęć i atrakcji przewidzianych w ramach festiwalu jest dostępny na stronie internetowej wydarzenia (TUTAJ).

Udział w festiwalu jest całkowicie darmowy, jednak niektóre zajęcia będą wymagały wcześniejszej rezerwacji miejsc. Można jej dokonać TUTAJ. Niektóre warsztaty i spotkania mają ograniczenia wiekowe.

Więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępnych na stronie internetowej organizatorów.

ilość wszystkich wyświetleń: 983, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń