Boże Narodzenie w The Freedom Centre

Arkadiusz Lorenc | 25.11.2018 | Religijne, Koncerty, Dla Dzieci


CHRISTMAS LIGHT SWITCH ON – piątek, 30 listopada, godz. 15:00 – 19:00

Oficjalne otwarcie sezonu bożonarodzeniowego w The Freedom Centre, podczas którego nastąpi uroczyste włączenie świątecznego oświetlenia. Wydarzeniu będą towarzyszyły liczne dodatkowe atrakcje – jarmark na świeżym powietrzu, przejażdżki atrakcjami wesołego miasteczka, wspólne kolędowanie, a nawet wizyta Świętego Mikołaja!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

AFTERNOON CHRISTMAS CONCERT, czwartek, 6 grudnia, godz. 13:00 – 17:00

The Freedo Centre zaprasza na wyjątkowy koncert świąteczny, którego gwiazdą będzie znany piosenkarz i komik Garry Mac. Dodatkowe atrakcje to loteria fantowa i gra w bingo.

Koszt biletów to £10 za osobę. W ich cenę jest wliczony posiłek – kanapka z indykiem, pieczone ziemniaki, nadzienie i przekąska w cieście. Goście będą również mieli możliwość skorzystania z usług baru, który przez całe popołudnie będzie serwował pyszne świąteczne drinki.

CHRISTMAS PARTY NIGHT, piątek, 14 grudnia, godz. 19:00 – 23:55

The Freedom Centre organizuje tematyczne przyjęcie z okazji Świąt Bożego Narodzenia, które będzie poświęcone twórczości zespołu Kings of Leon. Wykonawcami będzie grupa artystów pochodzących z Hull „Kings of Lyon”, którzy zagrają wszystkie największe przeboje amerykańskiego zespołu. W przerwach i podczas zaplanowanego posiłku o oprawę muzyczną zadba DJ.

Podczas całego wieczoru będzie czyny bar, który będzie serwował drinki.

Koszt biletów to £15 za osobę. W ich cenę jest wliczona kolacja.

Drzwi otwierają się o godz. 19:00.

CHILDRENS CHRISTMAS PARTY, środa, 19 grudnia i czwartek, 20 grudnia, godz. 17:00 – 19:00

W tym roku w The Freedom Centre po raz kolejny zostanie wydane bożonarodzeniowe przyjęcie dla dzieci – ze względu na wielkie zainteresowanie, jakim cieszyło się w ubiegłych latach, tym razem odbędzie się aż dwa razy! Organizatorzy z przyjemnością informują, że przyjęcie będzie miało miejsce o godzinie 17:00 w środę 19 grudnia i w czwartek 20 grudnia.

W każdym z tych dni o rozrywkę zadba grupa Hull Party Services, która powstała w 2009 roku i od tego czasu specjalizuje się w obsłudze przyjęć dla maluchów i starszaków. Gwoździem programu będzie wizyta Świętego Mikołaja, który osobiście wręczy prezent każdemu z dzieci.

Koszt biletów to £4 dla dziecka i £1 dla osoby dorosłej.

Rezerwacji biletów na wszystkie wydarzenia można dokonać pod numerem telefonu: 01482 710100 oraz pod adresem email: freedom.centre@freedomcentre.info. Liczba miejsc ograniczona!

Więcej informacji na temat wydarzeń jest dostępnych na stronie internetowej organizatorów.

ilość wszystkich wyświetleń: 225, dzisiaj: 1

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń