Bonfire Night Extravaganza – charytatywne widowisko z fajerwerkami

Arkadiusz Lorenc | 26.10.2018 | Dla Dzieci, Charytatywne


Organizatorzy Bonfire Night Extravaganza zapraszają w niedzielę 4 listopada do Willerby na wieczór pełen wrażeń z ogniskiem na świeżym powietrzu i pokazem fajerwerków. Wszystkie pieniądze pozyskane za sprawą wydarzenia zostaną przekazane lokalnym fundacjom charytatywnym – Hull4Heroes i Viking FM’s Cash for Kids.

Fundacja Hull4Heroes zajmuje się pomocą weteranom z Hull i ich rodzinom, natomiast Cash for Kids to organizacja, która działa na rzecz wszystkich dzieci, które zmagają się z dorastaniem w trudnych warunkach rodzinnych.

Tegoroczne ognisko charytatywne będzie organizowane w Willerby po raz pierwszy.

Zabawa będzie trwała w godzinach 16:00 – 22:00. Rozpalenie ogniska zaplanowano na godz. 18:30, natomiast pokaz fajerwerk odbędzie się około godz. 20:00.

Przez cały wieczór będzie można korzystać z rozrywek dla osób w każdym wieku – stoisk z najlepszymi przekąskami i napojami oraz przejażdżek i atrakcji wesołego miasteczka dla dzieci, a także wielu innych zaplanowanych niespodzianek!

W wydarzeniu wezmą udział między innymi: Hull 4 Heroes, Cash for Kids, Gadgie Burger, Do’h Pizza, Cajun Creole, Glitter Time Events, Tony’s Texas Cafe, DW Guest & Son’s Amusements, Thompson Events & Catering, Tapaysa, Mercure Hull Grange Park oraz wielu innych.

Wydarzenie nie ma ograniczeń wiekowych.

Koszt biletów to £5 za osobę, dzieci poniżej 3 roku życia mają wstęp wolny. Bilety można kupić TUTAJ.

Uwaga! Organizatorzy nie przewidują zwrotu pieniędzy za bilety z powodu złych warunków pogodowych.

Więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępnych na stronie internetowej ogniska, na stronie organizatorów na Facebooku, pod numerem telefonu: 01482 272763 oraz pod adresem email: events@mercurehull.co.uk.

ilość wszystkich wyświetleń: 512, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń