Blakefest – charytatywny koncert muzyczny

Arkadiusz Lorenc | 16.06.2019 | Koncerty, Charytatywne


Już w najbliższy piątek, 21 czerwca, w barze O’Rileys Sports Bar w Hull odbędzie się koncert muzyki rockowej i metalu, który ma pomóc w zbiórce pieniędzy na leczenie 6-letniego chłopca – Blake’a. Od lutego 2018 roku Blake cierpi na rzadką chorobę – dziecięcą ostrą encefalopatię martwiczą (ANE – acute necrotising Encephalopathy), która sprawia, że wymaga całodobowej profesjonalnej opieki. Obecnie Blake nie może chodzić ani poruszać rękoma i dłońmi, cierpi również na zaburzenia mowy i wzroku, a także nie może przyjmować żadnych pokarmów i płynów w konwencjonalny sposób.

Opiekunowie chłopca zwracają się o pomoc w zebraniu funduszy na specjalistyczne terapie oraz wyposażenie, które nie są refundowane przez publiczną służbę zdrowia. Sprzęty oraz zajęcia mogłyby pomóc Blake’owi w utrzymywaniu odpowiedniej postury i odzyskaniu siły w rękach i nogach.

W pomoc chłopcu włączyło się wiele zespołów muzycznych, które zagrają za darmo koncert charytatywny w celu zebrania środków na pokrycie kosztów leczenia i terapii. W sobotę na scenie pojawią się między innymi Joey Blues, The Filthy Obsession, Sordid Lies Spiteful Embrace oraz Kaylyde. Utalentowani artyści zagrają swoje największe hity z gatunku rocka oraz metalu, a pieniądze ze sprzedaży biletów zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego ortopedycznego skafandra, który pomoże chłopcu w utrzymaniu odpowiedniej postawy i wspomoże pracę mięśni.

Cena biletów to £5 za osobę, jeśli zostaną kupione wcześniej za pomocą usługi PayPal na adres kirstyhostick@gmail.com, oraz £7 jeśli zostaną kupione bezpośrednio na miejscu imprezy.

Jeśli nie możesz pojawić się na koncercie, a mimo to chcesz wesprzeć finansowo chłopca, istnieje możliwość wpłacenia pieniędzy na jego stronie na GoFundMe: https://www.gofundme.com/blake-hostick.

Przyjdź na koncert w O’Rileys i baw się świetnie razem ze swoimi znajomymi, a twoje pieniądze wesprą cel charytatywny!

Start o godzinie 19:00.

ilość wszystkich wyświetleń: 331, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń