Black Men Walking

HullTruck | 14.02.2018


Wysoko ceniona przez krytyków sztuka Black Men Walking już wkrótce na deskach Teatru Hull Truck

Autorstwo: Teatr Ecplise i Teatr Royal Exchange w Manchesterze
wtorek 27 lutego – sobota 3 marca, godz. 20.00

 

Teatr Ecplise we współpracy z Teatrem Royal Exchange w Manchestrze prezentują ogólnokrajową trasę sztuki Black Men Walking, przedstawienia scenicznego inauguracyjnego ruch Revolution Mix, który przez nabliższe miesiące rozpocznie największy jak dotąd ogólnobrytyjski program inscenizujący historię Czarnej Brytanii.

Utwór ten, oparty na prawdziwej historii grupy czarnych chodziarzy z Sheffield, powstał przy współpracy Teatru Ecplise oraz Testamentu, wychowanego w Leeds rapera, piosenkarza, prducenta i wykonawcy scenicznego. Wschodząca gwiazda sceny, Testament, został niedawno uznany przez krytyków za WOKE, sztukę o feminizmie podsyconą energetyczną pierwszoosbową narracją w formie beat boxu i rapu.

Black Men Walking opowiada zniewalającą historię trzech Murzynów w średnim wieku, którzy regularnie spotykają sie w klubie chodziarzy i wspólnie zwiedzają krajobrazy Peak District w Yorkshire. Podczas jednej z takich przechadzek przenoszą w czasie, 2000 lat wstecz, opowiadając historię Czarnej Brytanii. Rozpoczynają niezbezpieczną podróz pełną nadprzyrodzonych mocy, duchów przodków w celu zbadania co to znaczy być czarnym i Brytyjczykiem w dzisiejszych czasach.

 

 

Bilety: £12.50 (ulgowy £10.50)

Bilety w ofercie Płać Ile Chcesz dostępne tylko telefonicznie. Przy rezerwacji proszę podać hasło Pay What You Can lub Magda.

01482 323638
www.hulltruck.co.uk

ilość wszystkich wyświetleń: 443, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń