Big Vista Festival w lipcu 2018 w Hull!

Arkadiusz Lorenc | 21.06.2018 | Koncerty, Dla Dzieci, Festiwale


W sobotę 7 czerwca w Pearson Park odbędzie się kolejna edycja festiwalu Big Vista Festival, który będzie jeszcze większy i jeszcze wspanialszy niż poprzednio! W tym roku organizatorami spotkania będą Vista Festival i Hull Red, czyli organizacja non-profit, która zajmuje się tworzeniem szans na interakcje społeczne poprzez wydarzenia muzyczne i sztukę dla osób z problemami z przyswajaniem wiedzy. Obie grupy w przeszłości odnosiły duże sukcesy na polu organizacji eventów kulturalnych – tym razem postanowiły połączyć swoje siły, żeby stworzyć jeszcze lepszy festiwal, współpracując przy tym z restauracją Union Mash Up.

Festiwal rozpocznie się od godziny 13:00 i będzie trwał do godziny 19:00. W tym czasie wszyscy uczestnicy będą mieli okazję podziwiać występy licznych utalentowanych artystów, którzy pochodzą z Hull i okolic. Odbędą się koncerty na głównej scenie – zagrają między innymi Pearl’s Cab Ride, Hillblly Troupe, The Gherkins oraz The Shiznits. Na scenie pojawią się też utalentowani poeci, tancerze oraz iluzjoniści, których występów wprost nie można przegapić! Pojawi się również teatr uliczny, który będzie zabawiał gości swoimi występami.

Dodatkowo organizatorzy przewidzieli całą masę rozrywek i warsztatów dla uczestników festiwalu w każdym wieku, a artyści będą zachęcali wszystkich do zaangażowania się w zajęcia związane ze sztuką i muzyką. Będzie można bawić się razem z grupą Hull Samba czy wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez Artlink Art. Najmłodsi będą mogli uczestniczyć w zajęciach grupy Carnival Arts, która zajmuje się organizowaniem parad ulicznych, puszczać wspaniałe bańki mydlane, a także doświadczyć sztuki na własnej skórze i dać sobie pomalować twarz w zabawne wzory.

Big Vista Festival to wydarzenie, które będzie przystosowane zarówno dla potrzeb osób sprawnych, jak i tych z trudnościami w przyswajaniu wiedzy. Przedsięwzięcie ma na celu jednoczenie osób z różnych środowisk, w różnym wieku, z różnym zakresem sprawności fizycznej i umysłowej, podczas dnia pełnego dobrej zabawy na świeżym powietrzu, kreatywnych zajęć oraz wyjątkowych występów. Zamysłem organizatorów było stworzenie festiwalu, podczas którego nikt nie będzie czuł się wykluczony. Z tego względu twórcy zadbali o różnorodne rozrywki, spośród których każdy będzie mógł wybrać coś dla siebie.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny i nie wymaga rezerwacji biletu.

Więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępnych na stronie internetowej Big Vista Festival oraz na stronie organizatorów na Facebooku.

ilość wszystkich wyświetleń: 877, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń