Big Bus Day. Z autobusami za pan brat

Marta Jabłońska | 10.08.2016 | Festiwale


W sobotę 10 września odbędzie się trzecia edycja imprezy Big Bus Day. To największy i najpopularniejszy tego typu event w regionie, podczas którego zobaczyć można wiele ciekawych autobusów – zarówno współczesnych jak i starych, wysłużonych, dziś już nieużywanych.

Dwie poprzednie edycje przyciągnęły po około siedem tysięcy gości. Organizatorzy mają nadzieję, że w tym roku zainteresowanie dniem Big Bus Day będzie jeszcze większe. Tym bardziej, że przygotowali mnóstwo atrakcji (oczywiście wszystkie związane z autobusami): darmowe wycieczki po Hull autobusem z odkrytym dachem, gry, pamiątki i gadżety, modele i zdjęcia autobusów do zakupienia na stoiskach wokół muzeum. Do tego liczne atrakcje dla dzieci: malowanie twarzy, gry i zabawy na świeżym powietrzu i wiele innych. Na imprezie przygrywać będzie orkiestra dęta lokalnego przewoźnika EYMS.

Impreza odbędzie się w sobotę 10 września, w godzinach 10.00 — 16.00. Miejsce: Streetlife Museum, HU1 1NQ. Udział w wydarzeniu jest darmowy.

Więcej informacji na temat sobotniego Big Bus Day znaleźć można na stronie internetowej organizatora — East Yorkshire Motor Services lub pod numerem telefonu: 01482 59 29 29. Zapowiada się wspaniała zabawa dla całej rodziny! Zapraszamy!

 

ilość wszystkich wyświetleń: 1551, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń