Big Bus Day – edycja 2019

Arkadiusz Lorenc | 06.09.2019 | Charytatywne, Festiwale


Jesteś fanem motoryzacji? A może po prostu lubisz imprezy w stylu vintage? To wydarzenie jest właśnie dla ciebie!

W tym roku Big Bus Day powraca do Hull Streetlife Museum w sobotę 7 września i tym razem zaplanowano jeszcze więcej wspaniałych atrakcji!

Tego dnia w miejskim muzeum transportu będzie można nie tylko zobaczyć obszerną wystawę dawnych i współczesnych autobusów, ale także poczuć klimat minionych lat dzięki przejażdżce wybranymi pojazdami. Nie zabraknie atrakcji artystycznych – na scenie zagości zespół The City of Hull Brass Band, a w muzeum będzie można obejrzeć wystawę zwycięskich prac konkursu fotograficznego z East Yorkshire. Dodatkowo każdy będzie mógł kupić sobie pamiątkę z wystawy w postaci drobnego gadżetu, zdjęcia lub modelu autobusu.

Organizatorzy zaplanowali szereg rozrywek specjalnie dla rodzin z dziećmi, a w tym tematyczne gry i zabawy dla całej rodziny, malowanie twarzy farbkami oraz Big Bus Trail, czyli szlak autobusowy w muzeum. Goście będą mogli również spróbować przekąsek i napojów oferowanych przez Magical Tea Machine.

Udział w wydarzeniu jest darmowy, a wszystkie pieniądze zebrane z opłat za gry oraz dodatkowe atrakcje zostaną przekazane na cel charytatywny.

Big Bus Day to idealna okazja do bliższego zapoznania się z ofertą kulturalną muzeum i spędzenia soboty w gronie najbliższych!

Więcej informacji na temat imprezy jest dostępnych na stronie organizatorów, na stronie wydarzenia na Facebooku oraz pod numerem telefonu: 01482 592929. 

ilość wszystkich wyświetleń: 306, dzisiaj: 1

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń