BACK TO OURS Festiwal w Twojej okolicy

Małgorzata Miszczuk | 04.10.2018 | Koncerty, Dla Dzieci, Festiwale


Festiwal BACK TO OURS
25 października – 4 listopada

Back to Ours to festiwal, który powstał po to, byście całą rodziną mogli wybrać się na koncerty na żywo oraz zobaczyć występy taneczne i teatralne w okolicy, w której mieszkacie. Dołącz do Back to Ours i daj się przenieść do magicznego królestwa Króla Louie, labiryntu, na ulice, którymi chodził Oliver Twist, do papierowego świata pełnego dźwięków, oraz krainy, w której mieszka śliski i niezbyt urodziwy ślimak szukający przyjaciela…

BILETY NA BACKTOOURS.CO.UK  A W PROGRAMIE:

Avant Garde Dance and The Place prezentują
FAGIN’s TWIST: NOWA HISTORIA OLIVERA TWISTA
Historia Olivera Twista ukazana w nowym świetle. Hip-hopowy spektakl o niepowtarzalnym nastroju, na motywach powieści zaliczanej do klasyki literatury. Opowieść o młodym Faginie i jego ogromnej determinacji do przetrwania w warunkach przytłaczającej biedy. Hip-hop, breakdance, dramatyzm, chciwość i ambicja. Oto Oliver Twist, jakiego nie znaliście. ★★★★ THE STAGE, Rachel Elderkin: „Mnóstwo energii i precyzyjnie skomponowana choreografia sprawiają, że ta klasyczna opowieść nabiera nowego mrocznego blasku.”
Wiek: od 8 lat
Czas trwania: 1 godz. 45 min (z 20-min przerwą)
Wstęp: 2,50 £ dzieci / 7,50 £ dorośli

Milk Presents przedstawia
BULLISH / BYCZO
Złote rogi, wąsy, brokatowe brody, rap, ballady i mnóstwo humoru. Spektakl zainspirowanym greckim mitem o Tezeuszu i Minotaurze. Poznaj grupę marzycieli i buntowników, którzy mają nadzieję, że swoją przebiegłością, sprytem i ryzykownymi zagraniami wydostaną się z labiryntu samotnie zamieszkiwanego przez Minotaura. Wtedy zjawi się Tezeusz ze swoim planem zabicia potwora na przekór wszelkim przeciwnościom losu. Czy zwycięży? Za jaką cenę? Historia o władzy, miłości i nieujarzmionej bestii.
Wiek: od 12 lat
Czas trwania: 60 min
Wstęp: 2,50 £ dzieci / 5 £ dorośli

Gary Starr Pantos przedstawia
THE JUNGLE BOOK / KSIĘGA DŻUNGLI
Podążymy śladami Mowgliego podczas jego imponującej podróży z panterą Bangheera, beztroskim niedźwiedziem Baloo, a po drodze spotkamy przeróżnych mieszkańców dżungli. Kto wie, być może sławny Król Louie zaprosi nas do tego zaczarowanego świata cudów i magii? Sceniczna wersja dobrze znanej opowieści urzeka muzyką, śpiewem, tańcem i pięknymi kostiumami. Przyłącz się do wspólnej zabawy w dżungli.
Wiek: od 2 lat
Czas trwania: 60 min
Wstęp: 2,50 £ dzieci / 5 £ dorośli

Teatr Atofri przedstawia po raz pierwszy w Wielkiej Brytanii
PAN SATIE – ŚWIAT Z PAPIERU
Brytyjska premiera polskiego spektaklu, który pokazywany był 20 różnych krajach na całym świecie
Kim Jest Pan Satie? Dźwiękiem, Rytmem. Pan Satie jest Muzyką.
Odwiedź papierową krainę, w której Pan Satie zaprasza dzieci do wspólnej gry i zabawy oraz poznawania tajemnic i rozwiązywania zagadek przy dźwiękach muzyki. Teatr Atofri to jeden z czołowych polskich teatrów dla dzieci, którego spektakle gościły na scenach teatrów i festiwali na całym świecie. Interaktywnych spektakle Atofri zmieniają szarą codzienność w chwile pełne magii.
Wiek: 1 – 6 lat
Czas trwania: 60 min (35 min spektakl + 25 min zabawa )
Wstęp: 3 £ dzieci / dorośli wstęp bezpłatny

The Herd and Hull Libraries przedstawiają
SLIME
Nie jest łatwo być ślimakiem i to w dodatku takim bez muszli. Wszyscy uważają, że jesteś odrażający. Kiedy ślimak Slog próbuje zaprzyjaźnić się z gąsienicą Colą, Cola ma na ten temat inne zdanie. Uważa, że ślimaki takie jak Slog są obrzydliwe. Jednak kiedy sprawy zaczynają się komplikować i okazuje się, że tylko Slog może pomóc, Cola zaczyna rozumieć, że przyjaźń ze ślimakiem wcale nie jest taka straszna… Wejdź w zarośla i baw się wraz resztą widzów, gniotąc i rozciągając plastyczny slime podczas tego zabawnego i surrealistycznego przedstawienia.
Wiek: 2 – 5 lat
Czas trwania: 60 min (45 min spektakl + 20 min zabawa )
Wstęp: 3 £ dzieci / dorośli wstęp bezpłatny

SECRET GIG / SEKRETNY WYSTĘP
Dobrego nigdy zbyt wiele! Dlatego tej jesieni podwajamy szaleństwo w ramach sekretnych występów. Kto uświetni festiwal swoją obecnością w William Gemmell Club and Willows Social Club? Nie zdradzimy tej tajemnicy, ale możecie spodziewać się okazji do świetnej zabawy. Lojalnie uprzedzamy — wszystko może się zdarzyć.
Wiek: od 18 lat
Wstęp: 5 £

Back to Ours we współpracy z Under the Influence przedstawiają:
SHED SEVEN
Rick Witter i Paul Banks, założyciele zespołu Shed Seven zapraszają na koncert akustyczny. Zagrają znane piosenki takie jak Going For Gold, Chasing Rainbows i Getting Better, a oprócz tego utwory z nowego albumu Instant Pleasures, który spotkał się z uznaniem fanów i krytków.Shed Seven Acoustic oferują mieszankę mrocznego hipnotyczny popu z post-punkowymi inspiracjami i świetnymi tekstami. Sprawią, że jeden wieczór w North Point Shopping Centre przy dźwiękach Disco Down na żywo będzie wydawać się zdecydowanie za krótki.
Wiek: od 14 lat
Wstęp: 5 £

SNACK TO OURS / SMAKOŁYKI BACK TO OURS
Roger i Rita powracają ze stoiskiem Snack to Ours z całą masą pysznych przekąsek i napojów w ofercie.Od popcornu dla dzieci po zasłużony kubek kawy dla dodania energii dorosłym — smakołyków będzie do wyboru do koloru, a atmosfera na festiwalu prawdziwie domowa.

BILETY:
Dostępne przez internet na www.backtoours.co.uk
Oraz w sprzedaży bezpośredniej w dniach 6 i 20 października, godz. 10-14 na stoisku informacyjnym Absolutely Cultured na dworcu Paragon Interchange. Płatność kartą lub gotówką.

PROGRAM (kliknij na obrazek)

MIEJSCA: 
Hymers College, Hymers Ave, Hull HU3 1LW
North Bransholme Community Centre, Lothian Way, Hull HU7 5DD
North Point Shopping Centre, 5 Goodhart Rd, Hull HU7 4EE
Sirius Academy North, 540 Hall Rd, Hull HU6 9BP
Sirius Academy West, 296 Anlaby Park Rd S, Hull HU4 7JB
St. Aidan’s Church, Southcoates, 139 Southcoates Ave, Hull HU9 3HF
The Freedom Centre, 97 Preston Rd, Hull HU9 3QB
Thornton Village Hall, budynek byłego kościoła Holy Apostles, 59 Walker St, Hull HU3 2HD
Wilberforce College, Saltshouse Rd, Hull HU8 9HD
William Gemmell Club, 507 Anlaby Rd, Hull HU3 6EN
Willows Social Club, Holderness Road, Hull HU8 9AN

Do zobaczenia wkrótce, moc uścisków!
Zespół BACK TO OURS

ilość wszystkich wyświetleń: 1093, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń