After Hours – nocne zakupy w Paragon Arcade

Arkadiusz Lorenc | 06.01.2020 | Festiwale


W pierwszą sobotę miesiąca pasaż Paragon Arcade wieczorem zamieni się w niezwykłe miejsce spotkań i zakupów, podczas których będzie można posłuchać muzyki na żywo i wypić drinka ze znajomymi. Organizatorzy przedsięwzięcia zapraszają do udziału wszystkich chętnych, którzy chcieliby spędzić wieczór w odrestaurowanym wiktoriańskim pasażu w samym centrum miasta.

Spotkania będą organizowane cyklicznie, w każdą pierwszą sobotę miesiąca. W lutym 2020 roku przypada to na 2 lutego. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17:30 i zakończy o 22:30.

Paragon Arcade to budynek o bogatej historii, powstały w 1896 roku, który zaledwie kilka lat temu zyskał nowe życie i stał się klimatycznym miejscem skupiającym lokalnych rzemieślników, sprzedawców oraz niezależnych przedsiębiorców. Zarządcy pasażu planują spopularyzowanie go poprzez zaproponowanie bogatego programu kreatywnych warsztatów i targów, które miałyby się odbywać w Paragon Arcade – jednym z tych przedsięwzięć jest właśnie After Hours.

Wydarzenia z tego cyklu pozwolą gościom na zobaczenie pasażu w całkiem nowej odsłonie i będą ciekawą propozycją na spędzenie sobotniego wieczoru. Podczas After Hours kawiarnie zmienią się w bary, kafejki będą oferowały fast foody, a sklepy udostępnią miejsce dla muzyków i DJ-ów, którzy zagrają koncerty na żywo. Spotkania z tego cyklu to idealna okazja do zrobienia zakupów w nietypowej oprawie, przegryzienia czegoś pysznego, wzięcia udziału w warsztatach okolicznościowych i wspólnej zabawy w rytmie najlepszej muzyki!

Organizatorzy zapraszają do udziału osoby w każdym wieku, zarówno dzieci, jak i dorosłych. Mile widziane będą również zwierzęta.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rezerwacji.

Więcej informacji na temat obiektu jest dostępnych na stronie internetowej Paragon Arcade, natomiast więcej informacji na temat wydarzenia można uzyskać pod numerem telefonu: 01482 647 138 oraz pod adresem e-mail: georgia@allenbycommercial.co.uk.

ilość wszystkich wyświetleń: 520, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń