After Hours – edycja jesienna nocnych zakupów w Paragon Arcade

Arkadiusz Lorenc | 14.09.2019 | Koncerty, Festiwale


W pierwszą sobotę miesiąca pasaż Paragon Arcade wieczorem zamieni się w niezwykłe miejsce spotkań i zakupów, podczas których będzie można posłuchać muzyki na żywo i wypić drinka ze znajomymi. Organizatorzy przedsięwzięcia zapraszają do udziału wszystkich chętnych, którzy chcieliby spędzić wieczór w odrestaurowanym wiktoriańskim pasażu w samym centrum miasta.

Spotkania będą organizowane cyklicznie, w każdą pierwszą sobotę miesiąca. W tę jesień przypada to na dni:

5 PAŹDZIERNIKA 2019, godz. 17:30 – 22:30

2 LISTOPADA 2019, godz. 17:30 – 22:30

7 GRUDNIA 2019, godz. 17:30 – 22:30

Paragon Arcade to budynek o bogatej historii, powstały w 1896 roku, który zaledwie kilka lat temu zyskał nowe życie i stał się klimatycznym miejscem skupiającym lokalnych rzemieślników, sprzedawców oraz niezależnych przedsiębiorców. Zarządcy pasażu planują spopularyzowanie go poprzez zaproponowanie bogatego programu kreatywnych warsztatów i targów, które miałyby się odbywać w Paragon Arcade – jednym z tych przedsięwzięć jest właśnie After Hours.

Wydarzenia z tego cyklu pozwolą gościom na zobaczenie pasażu w całkiem nowej odsłonie i będą ciekawą propozycją na spędzenie sobotniego wieczoru. Podczas After Hours kawiarnie zmienią się w bary, kafejki będą oferowały fast foody, a sklepy udostępnią miejsce dla muzyków i DJ-ów, którzy zagrają koncerty na żywo. Spotkania z tego cyklu to idealna okazja do zrobienia zakupów w nietypowej oprawie, przegryzienia czegoś pysznego, wzięcia udziału w warsztatach okolicznościowych i wspólnej zabawy w rytmie najlepszej muzyki!

Organizatorzy zapraszają do udziału osoby w każdym wieku, zarówno dzieci, jak i dorosłych. Mile widziane będą również zwierzęta.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rezerwacji.

Więcej informacji na temat obiektu jest dostępnych na stronie internetowej Paragon Arcade.

ilość wszystkich wyświetleń: 698, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń