A Very British Raceday – dzień wyścigów w stajniach Beverly Racecourse

Arkadiusz Lorenc | 25.05.2018 | Festiwale


Jeśli chcesz spędzić dzień na świeżym powietrzu w zabawnej atmosferze i dodatkowo cieszyć się sportowymi wrażeniami, A Very British Raceday to wydarzenie idealne dla ciebie! Nietypowe wyścigi, jakie odbywają się tego dnia, stały się nieoficjalną tradycją stajni Beverly Racecourse. Już w czerwcu, jak co roku, odwiedzający będą mogli liczyć na przezabawne zmagania upartych zwierząt w Derbach Osłów.

Wydarzenie to jednak coś więcej niż tylko wyścigi osłów – organizatorzy zadbali o szereg dodatkowych rozrywek na ten dzień. Goście będą mogli podziwiać niezwykły Pchli Cyrk, próbować swoich sił w bocznych stajniach od Hoopla aż do Coconut Shy oraz wziąć udział w ekscytującym konkursie muzycznym „Best of British”, który odbędzie się po skończeniu wyścigów. Organizatorzy wyścigów zachęcają widzów do założenia strojów, które będą miały motywy brytyjskie, i tym samym wpiszą się w tematykę dnia.

Przewidywany czas rozpoczęcia wydarzenia to godzina 11:30. Ostatnie wyścigi są wstępnie zaplanowane na godzinę 17:25.

Istnieją trzy wersje biletów na ten dzień, a każda z nich umożliwia korzystanie z różnych atrakcji i spędzenie wyścigów w inny sposób. W ten każdy będzie mógł znaleźć opcję najbardziej odpowiednią dla siebie.

BILETY PREMIER ENCLOSURE – zapewniają dostęp do klimatycznej restauracji Attraction Restaurant, eleganckich barów Laurent Perrier i 1690 oraz Whistlejackets Lounge, a także upoważnia do korzystania z pozostałych dwóch sektorów i budynków im towarzyszących, oferowanych w innych opcjach biletów. Koszt biletów wynosi £22 za osobę.

GRANDSTAND & PADDOCK – bilety upoważniają do wstępu na trybunę główną oraz padok dla koni, ich wybór zapewni przeżycie ekscytującego dnia pełnego wrażeń, z bliskim widokiem na zawody i możliwością korzystania z licznych barów. Najpopularniejszymi rozrywkami gwarantowanymi przy zakupie tych biletów są wizyty w Cleverley’s Bistro, Lawender Lawn oraz Paddock Bar. Ta opcja zapewni także dostęp do zagrody treningowej. Koszt biletów wynosi £12 za osobę.

COURSE ENCLOSURE – możliwość wstępu do zagrody treningowej, zlokalizowanej w centrum ośrodka, który zapewni wspaniałą rozrywkę dla całej rodziny. Dzięki wykupieniu tych biletów można podjechać samochodem blisko rozgrywających się wyścigów i zrobić piknik w zaciszu własnego auta lub podejść pieszo i oglądać zawody z obszaru położonego wzdłuż torów. Dodatkowo istnieje możliwość odwiedzenia baru Hurn Bar, który oferuje przekąski oraz napoje. Koszt biletów wynosi £4 za osobę.

Bilety można kupić TUTAJ. Osoby poniżej 18 roku życia obowiązuje wstęp wolny i nie muszą kupować biletów.

Więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępnych na stronie internetowej organizatorów, na stronie na Facebooku, pod numerem telefonu: 01482 867488 oraz pod adresem email: kate@beverly-racecourse.co.uk.

ilość wszystkich wyświetleń: 260, dzisiaj: 1

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń