5 Smaków Zdrowia – Jak gotować żeby nie szkodziło?

macgreg | 14.02.2018 | Szkolenia


Znana i ceniona Polka – Agnieszka Khan, która od laty z sukcesem prowadzi swoją firmę w Londynie, dziś pomaga wszystkim tym, dla których ważne jest dobre zdrowie i samopoczucie.

Agnieszka wyprowadziła swojego syna z bardzo ciężkiej choroby skóry poprzez zmianę sposobu przygotowywania posiłków. Zanim to jednak się stało szukała pomocy u lekarzy i specjalistów. Wszelkie powszechnie znane medykamenty nie zdołały jednak wyleczyć ciężkiej choroby. Matka zaczęła szukać pomocy w medycynie naturalnej i tak natrafiła na książki Anny Ciesielskiej mówiące o filozofii zdrowia, życia i smaku.

Poznałam zasady i prawa, na jakich ta ogromna wie­dza jest oparta. Stosując je pomo­głam jed­no­cze­śnie sobie i swoim naj­bliż­szym. Efekty prze­szły naj­śmiel­sze ocze­ki­wa­nia. Zrozumiałam, że na stan naszego zdro­wia mają wpływ nie wita­miny i sole mine­ralne, ale natura poży­wie­nia (ener­gia). Nadmiar poży­wie­nia wychła­dza­ją­cego (kwa­śne, surowe, zimne) jest główną przy­czyną naszych chorób.
Anna Ciesielska

Agnieszka zastosowała się do opisanych w książkach porad kulinarnych po czym natychmiast nastąpiła poprawa stanu syna. Przez następne lata używając tej najbardziej naturalnej metody leczenia zdołała nie tylko w stu procentach wyleczyć dziecko, ale także pozbyła się wielu problemów zdrowotnych u siebie i swojego męża.

Widząc jakie efekty w jej życiu spowodowała to jedna niewielka zmiana, podjęłą współpracę z Anną Ciesielską i przetłumaczyła jej książkę na język angielski. Obecnie jest twórcą i ambasadorem projektu „5 Flavours Of Health” z którym zapraszana jest na wiele seminariów, targów a nawet do szkół.

Agnieszka będzie gościem Centrum Cyfrowej Innowacji (C4DI) w Hull we Wtorek 20-tego lutego 2018 o godzinie 13.00 gdzie podzieli się nie tylko swoją historią ale także nabytą wiedzą z zakresu zapobiegania i leczenia chorób z użyciem metody życia i gotowania w zgodzie z naturą.

Podczas spotkania (które będzie prowadzone w języku angielskim) bedzie okazja do zadawania pytań, zakupienia książek oraz rozmowy z Agnieszką również w języku polskim.

Jeżeli ważne jest dla Ciebie zdrowie Twoje i Twoich bliskich – nie zmarnuj szansy spotkania z Agnieszką w Hull. Taka okazja może się już nie powtórzyć.

BILETY w cenie £7.92 do nabycia na stronie:
https://www.eventbrite.co.uk/e/5-flavours-of-health-seminar-agnes-khan-tickets-42571896689 

lub pod numerem telefonu: 07840673350

ilość wszystkich wyświetleń: 1073, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń