28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Hull

Arkadiusz Lorenc | 05.01.2020 | Sportowe, Koncerty, Dla Dzieci, Charytatywne


Organizatorzy zapraszają na 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Hull – jeszcze większy i jeszcze głośniejszy, niż poprzednio!

Organizacja zbiórki będzie możliwa pod sztandarem sztabu w York, ponieważ nie został uruchomiony sztab w Hull – to jednak nie powstrzyma przed graniem dla dzieci. W tym roku dodatkowymi atrakcjami będzie możliwość licytacji atrakcyjnych produktów z Siemashopu, gadżetów z autografami gwiazd muzyki i sportu oraz podarunków przekazanych przez mieszkańców Hull.

Z okazji WOŚP przewidziano wiele możliwości do wspólnej zabawy i do włączenia się w pomoc – każdy grosz ma znaczenie, a POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE.

PIĄTEK, 10 STYCZNIA 2020, godz. 20:00

Adres: Kuchnia Restaurant Hull, 226 Beverly Rd, HU5 1AH, Kingston upon Hull

O godzinie 20:00 w restauracji Kuchnia rozpocznie się karaoke dla wszystkich śmiałków, którzy mają ochotę zaprezentować się na scenie. Gościem specjalnym będzie artystka Monika Mazurkiewicz. Gwarantowana świetna zabawa i wiele radości! Bilet wstępu będzie kosztował £5 za osobę a cały dochód ze sprzedaży biletów w całości trafi do puszek. Więcej informacji na temat spotkania można uzyskać na stronie restauracji na Facebooku.

SOBOTA, 11 STYCZNIA 2020

Adres: hala Little Monkeys, Harpings Road, HU5 4JF, Kingston upon Hull

Turniej piłki nożnej dla najmłodszych – aktywne spędzanie czasu przez dzieci. Rozgrywki będą trwać od godz. 12:30 do godz. 15:30.

Adres: Izabella Restaurant and Cocktail Bar, 273-277 Beverley Road, HU5 2TH, Kingston upon Hull

Atrakcje zorganizowane przez Restaurację Izabella oraz Polską Szkołę im. Ireny Sendlerowej w Hull, a w tym koncert artystów z Hull – na scenie pojawią się PGR – Kamil i Michał oraz Projekt Psu Na Budę – Gosia, Donata i Edzia. Dodatkowo przewidziano licytację voucherów, gadżetów i innych atrakcyjnych nagród oraz after party w postaci szalonej zabawy tanecznej. Start o godz. 19:00. Bilet wstępu będzie kosztował £5 za osobę a cały dochód ze sprzedaży biletów w całości trafi do puszek. Więcej informacji na temat spotkania można uzyskać na stronie organizatorów na Facebooku.

Adres: Planeta Polish Restaurant, 370 Beverley Rd, HU 5 1NL, Kingston upon Hull

Na początek koncert The Best Cover Songs na żywo w restauracji Planeta w wykonaniu artystów Fede Jon Laba & Wild Wolf oraz Calcjumfolii. Start godz. 17:00, koniec przewidziano na godz. 20:00. Następnie do godz. 22:00 publiczność będzie mogła się bawić w rytmie najlepszych housowych bitów i RnB, które zagrają DJ Thomas i DJ Stoszkowsky. Więcej informacji na temat spotkania można uzyskać na stronie restauracji na Facebooku.

NIEDZIELA, 12 STYCZNIA 2020

Adres: Planeta Polish Restaurant, 370 Beverley Rd, HU 5 1NL, Hull

Wielki finał 28. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Z tej okazji przewidziano liczne rozrywki w restauracji Planeta, a w tym wyjątkową zabawę dla dzieci oraz loterię. Początek o godz. 12:00.

 

WSZYSTKIE RĘCE NA POKŁAD

Wszystkie pieniądze zebrane podczas akcji WOŚP zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Aktualne informacje na temat zbiórek są dostępne na stronie sztabu WOŚP w Hull na Facebooku.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń