Wielkanocne atrakcje w Hull i okolicy

Marta Jabłońska | 07.04.2017 | Zabawy


Świąteczna przerwa przed nami, czas pomyśleć o zapewnieniu dzieciom wiosennych atrakcji. W końcu przyszła wiosna, słońce świeci coraz dłużej i coraz mocniej, przyroda budzi się do życia – czy warto spędzić ten czas w domu? Poniżej podajemy kilka propozycji aktywnego i wesołego spędzenia czasu w rodzinnym gronie. W końcu przerwa wielkanocna jest tylko raz w roku!

 • 8 – 23 kwietnia 2017Easter Trail w Burton Agnes Hall. Codziennie w dniach od 8 do 23 kwietnia będzie można pokonać Wielkanocną Trasę, na której ukryte będą różne ciekawe zagadki do rozwiązania przez dzieci. Każdy uczestnik otrzyma w prezencie wielkanocny upominek. Dodatkowe atrakcje dla dzieci to: kolorowanki, gry, warsztaty artystyczne.
  Więcej informacji na stronie Burton Agnes Hall
 • 14 – 17 kwietnia 2017Eggstraordinary Easter Weekend w Sledmere House. Weź udział w wielkanocnym poszukiwaniu skarbów, które odbędzie się w weekend wielkanocny, codziennie w godzinach od 10.00 do 17.00. Inne atrakcje to: zajęcia artystyczne, konkurs na najładniej udekorowane jajko, spotkanie z nowymi zwierzakami na farmie.
  Więcej informacji na stronie Sledmere House
 • 14 – 17 kwietnia 2017Easter Egg Hunt w Normanby Hall. W wielkanocny weekend weź udział w poszukiwaniu drewnianych jajek, które zostały ukryte przez Wielkanocnego Królika na terenie parku okalającego dworek Normanby Hall.
  Więcej szczegółów na stronie Normanby Hall
 • 14 kwietnia 2017Easter Bonnet and Easter Egg Decorating w Sewerby Hall. Chcesz przygotować się na święta? Przyjedź do Sewerby Hall, gdzie będziesz mógł zrobić własnoręcznie wielkanocny kapelusz, uszy królika czy podekorować wielkanocne jajka.
  Szczegóły na stronie Sewerby Hall
 • 15 kwietnia 2017Easter Bunny, Face Painting w Sewerby Hall. Jeszcze więcej atrakcji w Sewerby Hall! Spotkaj się z Królikiem Wielkanocnym, który nauczy cię, jak tworzyć zwierzątka z balonów, dekorować wielkanocny kapelusz czy malować jajka.
  Więcej informacji na stronie Sewerby Hall
 • 15 – 23 kwietnia 2017Easter Family Fun w Burton Constable Hall and Gardens. Wielkanocna Trasa dla każdego! W dniach od 15 do 23 kwietnia, w godzinach od 11.00 do 16.00 każdy chętny (najlepiej posiadający wysokie kalosze!) będzie mógł wyruszyć w trasę, na której napotka na wiele niespodzianek. Na zwycięzców czekają słodkie nagrody! Dodatkowo, tylko w Niedzielę Wielkanocną (16 kwietnia) odbędzie się poszukiwanie Wielkanocnego Królika (godz. 11.00 – 16.00).
  Szczegółowe informacje dostępne na stronie Burton Constable Hall and Gardens
 • 16 kwietnia 2017Bunny Comes to Burnby. Miejsce: Burnby Hall. Chcesz spotkać Królika Wielkanocnego? Lubisz bawić się z żywymi małymi kurczakami i króliczkami? Przyjedź do Burnby Hall i weź udział w ciekawych atrakcjach!
  Więcej informacji na stronie Burnby Hall
 • 16 – 17 kwietnia 2017Easter Egg Hunt w Burton Agnes Hall. Jeśli potrafisz wyobrazić sobie tysiące czekoladowych jajek schowanych w lesie okalającym dworek Burton Agnes, koniecznie wybierz się tam z rodziną i spędź wspaniały dzień na poszukiwaniach czekoladowych skarbów.
  Więcej szczegółów na stronie Burton Agnes Hall.

 
Adresy:

Burton Agnes Hall, Driffield, East Yorkshire, YO25 4NB, UK,
Sledmere House, Sledmere, Driffield, YO25 3XG,
Normanby Hall, Scunthorpe, DN15 9HU,
Sewerby Hall and Gardens, Church Lane, Sewerby, Bridlington, YO15 1EA,
Burton Constable, Skirlaugh, HU11 4LN,
Burnby Hall, The Balk, Pocklington, YO42 2QF.

 

 

ilość wszystkich wyświetleń: 1346, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń