Wesołe miasteczko zimą? Czemu nie!

Marta Jabłońska | 13.02.2017 | Zabawy


Kto powiedział, że zimą nie można się świetnie bawić na świeżym powietrzu? Że ferie szkolne w lutym mają być nudne, bo spędzone przed telewizorem? Albo że wesołe miasteczko to tylko latem? Nic z tych rzeczy! Już od 16 lutego na wszystkich żądnych przygód czeka wspaniała atrakcja!

Wesołe miasteczko (The Great Hull Holiday Fun Fair) tym razem czekać będzie na gości na stadionie KCOM Craven Park (do niedawna znanym jako Lightstream) przy Poorhouse Lane (boczna Preston Road), HU9 5HE. Na jakie atrakcje można liczyć? Oprócz tradycyjnych karuzel, zjeżdżalni i kolejek, nie zabraknie i innych atrakcji, a wśród nich:  Sizzler, G Force, Cliffhanger, Storm, Ski Jump czy Snow storm.

Wstęp do wesołego miasteczka to jednorazowa opłata w wysokości £6.99. Organizatorzy imprezy zapewniają, że jeszcze tak taniej wejściówki nie było! Za tę kwotę goście mogą bez ograniczeń korzystać z wszystkich atrakcji dostępnych w wesołym miasteczku w trakcie 3 – godzinnych sesji.

Wesołe miasteczko The Great Hull Holiday Fun Fair stacjonować będzie od czwartku 16 lutego do soboty 25 lutego, a zatem przez całe ferie szkolne. W tygodniu otwarte będzie w godzinach od 15.00 do 21.00, a w weekend od 12.00 do 21.00. Na miejscu nie zabraknie lokali gastronomicznych, w których rodzice będą mogli spokojnie usiąść i przy kawie obserwować szalejące w wesołym miasteczku dzieci.

Wszystkim gościom życzymy szalonej zabawy i… słonecznej pogody!

ilość wszystkich wyświetleń: 1508, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń