„Opowieść wigilijna” na deskach Teatru Hull Truck

HullTruck | 06.12.2017 | Dla Dzieci, Festiwale


 

Familijne widowisko dla całej rodziny, które trzeba zobaczyć!

„Opowieść Wigilijna” w reżyserii Amy Leach, oparta na klasycznej powieści Karola Dickensa, to przejmująca opowieść o przemianie skąpca – tytułowego Scrooge’a – w człowieka hojnego i dobrego dla innych. Przed spotkaniem trzech Duchów Bożego Narodzenia (Ducha Minionych Świąt, Ducha Tegorocznego Bożego Narodzenia i Ducha Przyszłych Świąt), Scrooge jest człowiekiem, dla którego pieniądze są najważniejsze, ale wówczas jego życie jest marne i nieszczęśliwe. Dopiero po wizycie dziwnych gości i refleksji nad swoim życiem, przekonuje się, że bogactwo nie daje radości, jeśli nie można się nim dzielić. Ale czy taka spektakularna przemiana będzie już ostateczna?

Wspaniała scenografia i kostiumy zaprojektowane przez Hayley Grindle, znakomita muzyka specjalnie napisana na rzecz sztuki przez John Biddle, bogactwo ruchu w choregrafii Jona Beney i obrazu gwarantują fascynujące widowisko z głębokim przesłaniem, opowiadające o tym co w życiu jest najważniejsze. Familijne widowisko dla całej rodziny, które trzeba zobaczyć!

 

Rezerwacja biletów pod numerem 01482 323638 lub online: https://www.hulltruck.co.uk/whats-on/christmas/a-christmas-carol/ Jeśli chcesz dostawać powiadomienia na temat naszych najnowszych przedstawień polub nas na FB: https://www.facebook.com/hulltruck/

Wednesday 06 Dec 2017 1:30PM
Thursday 07 Dec 2017 10:15AM
Thursday 07 Dec 2017 1:30PM
Friday 08 Dec 2017 10:15AM
Friday 08 Dec 2017 7:00PM
Saturday 09 Dec 2017 2:00PM
Saturday 09 Dec 2017 7:00PM
Monday 11 Dec 2017 7:00PM
Tuesday 12 Dec 2017 10:15AM
Tuesday 12 Dec 2017 1:30PM
Wednesday 13 Dec 2017 10:15AM
Wednesday 13 Dec 2017 1:30PM
Thursday 14 Dec 2017 10:15AM
Thursday 14 Dec 2017 1:30PM
Friday 15 Dec 2017 10:15AM
Friday 15 Dec 2017 7:00PM
Saturday 16 Dec 2017 2:00PM
Saturday 16 Dec 2017 7:00PM
Tuesday 19 Dec 2017 11:00AM
Tuesday 19 Dec 2017 4:00PM
Wednesday 20 Dec 2017 11:00AM
Wednesday 20 Dec 2017 4:00PM
Thursday 21 Dec 2017 2:00PM
Thursday 21 Dec 2017 7:00PM
Friday 22 Dec 2017 2:00PM
Friday 22 Dec 2017 7:00PM
Saturday 23 Dec 2017 2:00PM
Saturday 23 Dec 2017 7:00PM
Sunday 24 Dec 2017 11:00AM
Sunday 24 Dec 2017 4:00PM
Wednesday 27 Dec 2017 11:00AM
Wednesday 27 Dec 2017 4:00PM
Thursday 28 Dec 2017 11:00AM
Thursday 28 Dec 2017 4:00PM
Friday 29 Dec 2017 11:00AM
Friday 29 Dec 2017 4:00PM
Saturday 30 Dec 2017 2:00PM
Saturday 30 Dec 2017 7:00PM
Tuesday 02 Jan 2018 7:00PM
Wednesday 03 Jan 2018 7:00PM
Thursday 04 Jan 2018 2:00PM
Thursday 04 Jan 2018 7:00PM
Friday 05 Jan 2018 2:00PM
Friday 05 Jan 2018 7:00PM
Saturday 06 Jan 2018 2:00PM
Saturday 06 Jan 2018 7:00PM

ilość wszystkich wyświetleń: 276, dzisiaj: 8

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń